1. Nasza Wspólnota dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie odpustu ku czci św. Antoniego oraz za wszystkie dary na odpustowy stół.

2. Przypominamy Wszystkim, że trwa miesiąc czerwiec i nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa. Zachęcamy także do udziału w Oktawie Bożego Ciała, liczymy na liczny udział dzieci noszących poduszki, ministrantów i lektorów, oraz tych wszystkich, którzy swoją obecnością zechcą zamanifestować swoją wiarę i miłość do Pana Jezusa.

3. Dziś na wieczornej Mszy Świętej zakończenie roku formacji dla ministrantów oraz dla dzieci i młodzieży z ruchu oazowego Światło – Życie. Po Mszy spotkanie przy ognisku.

4. Jutro podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 ks. bp. Piotr Sawczuk udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Natomiast dziś o 17:00 nabożeństwo pokutne i spowiedź dla młodzieży i świadków. Zapraszamy na jutrzejszą Mszę Świętą, nie tylko Rodziców młodzieży i świadków, ale wszystkich Parafian.

5. W piątek w liturgii będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nasz kalendarz liturgiczny podaje, że tego dnia można spożywać pokarmy mięsne. A w sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy w te dni, na Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.

6. Także w piątek 23 czerwca wielką radość będą przeżywać dzieci i młodzież, bo jest to zakończenie roku szkolnego. Msza Święta dla dzieci i pracowników naszej szkoły o godz. 8:00. Zapraszamy wszystkich do wspólnego dziękczynienia.

7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół rodzinie Kazimiruk. Na następne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Dujniczuk, Borodijuk i Cenkała z ul. Szkolnej 67, 56 i 69.

8. Dziś po Mszy Świętej przed kościołem możemy podpisać petycję o wznowienie działalności Biura Kompleksowej Obsługi Klienta Rejonu Energetycznego we Włodawie.

9. ZAPOWIEDZI

Sakrament Małżeństwa zamierzają zawrzeć:

- Diana Maria Masiukiewicz, panna, par. tutejsza i Damian Piotr Szewczyk, kawaler, par. tutejsza. Zapowiedź I.

- Agnieszka Kowalczuk, panna, par. tutejsza i Mateusz Soroka, kawaler, par. tutejsza. Zapowiedź III;

- Ewelina Szwed, panna, parafia Ducha Świętego w Woli Uhruskiej i Łukasz Wilkowski, kawaler, par. tutejsza. Zapowiedź III.

10. Za wszystkie ofiary, wszelką pomoc i życzliwość składamy wszystkim Parafianom, Gościom, Dobrodziejom i Sympatykom serdeczne Bóg zapłać.