1. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Pocieszenia na nowennę przed odpustem Matki Bożej w każdą sobotę. O 17:30 nabożeństwo, o 18:00 Msza Święta.
  2. Jutro drugi poniedziałek miesiąca, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00 z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy katecheza i adoracja eucharystyczna.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Weronikę Giuliani, we wtorek – św. Benedykta, patrona Europy, we środę św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w sobotę św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła. Zapraszamy w te dni na Msze Świętą.
  4. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będziemy gościć misjonarza z Gabonu – brata Michała Saniewskiego.
  5. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom: Budner, Głowińskich i Mutwickich z ul. Kochanowskiego. Na kolejne sprzątanie zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Kamińskich, Szałaj i Żelechowskich z ul. Kochanowskiego 8 i Dąbrowskiego 1 i 1A
  6. Jeszcze dziś można obejrzeć wystawę o historii orchowskiej parafii i Maksyma Kossyka, która jest ustawiona obok kościoła.
  7. Bóg zapłać za ofiary, które składacie na tacę i do skarbonek na potrzeby naszego kościoła i klasztoru a także za wszelkie dobro na rzecz naszej zakonnej wspólnoty.
  8. Wszystkich, którzy wypoczywają w cieniu naszej Matki Pocieszenia, zapraszamy do naszego sanktuarium na modlitwę i na wieżę widokową  codziennie od 6:30 do 19:00.
  9. ZAPOWIEDZI:

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć, Małgorzata Repa, panna, par. NSJ we Włodawie i Norbert Czoboda, kawaler, par. tut. Zapowiedź I.

10. Diecezjalne Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach informuje o możliwości podjęcia nauki w tymże Studium. Szczegółowe informacje w gablocie przy wejściu do kościoła.