1. Dziś w naszej parafii gościmy misjonarza z Gabonu br. dr Michała Saniewskiego, który dzieli się swoim świadectwem pracy na czarnym lądzie. Po Mszy Świętej możemy złożyć ofiarę na misje w Gabonie gdzie pracują nasi Bracia Kapucyni. Br. Michał zaprasza dziś wieczorem, po Mszy Świętej, na spotkanie do kościoła, podczas którego zaprezentuje filmy i zdjęcia z misji w Gabonie.

2. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Pocieszenia na nowennę przed odpustem Matki Bożej w każdą sobotę. O 18:00 Msza Świętą, a pół godziny wcześniej nabożeństwo.

3. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Dla tych, którzy chcą wspierać pielgrzymów modlitwą i bliskością ducha przy wyjściu z kościoła są wyłożone deklaracje.

4. Dziękujemy Czcicielom Matki Bożej Pocieszenia, a więc Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom i Parafianom, za ofiary na potrzeby naszego kościoła i klasztoru, oraz ze wszelkie gesty wsparcia i życzliwości.

5. W przyszłą niedzielę, z racji na bliski dzień wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy Świętej będziemy święcić pojazdy. Ofiary zbierane przy tej okazji, będą przeznaczone na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy w ramach ogólnopolskiej akcji MIVA POLSKA.

6. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom: Kamińskich, Szałaj i Żelechowskich z ul. Kochanowskiego i Dąbrowskiego. Na kolejne sprzątanie zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Michalskich, Dudzińskich i Szolle z ul. Dąbrowskiego 3, 6 i 7.

7. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia, owocnej pracy i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszego sanktuarium codziennie od 6:30 do 19:00. A tych, którzy jeszcze nie byli, zapraszamy na wieżę widokową po prawej stronie kościoła oraz do nabycia książeczek wyłożonych przy wyjściu z kościoła pt. Jak wypełnić przesłanie Fatimskie?

8. ZAPOWIEDZI:

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

- Sylwia Anna Kaliszuk, par. św. Augustyna w Różance i Artur Feliks Kapluk, kawaler, par. tutejsza, Zapowiedź I;

- Joanna Mucha, panna, par. św. Ludwika we Włodawie i Łukasz Korneluk, kawaler, par. tutejsza. Zapowiedź I;

- Małgorzata Repa, panna, par. NSJ we Włodawie i Norbert Czoboda, kawaler, par. tut. Zapowiedź II.