1. Dziś w naszym kościele niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Zapraszamy na czuwanie przy relikwiach bł. o. Honorata po Mszy Świętej o godz. 9:00. Po sumie spotkanie formacyjne dla Żywego Różańca, a o 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia i medytacja fatimska.

2. Bardzo dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tace, na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU. Dziękujemy też za wszystkie inne ofiary do skarbonek, na nasze konto i przekazywane w zakrystii.

3. Przypominamy, że w każdą sobotę lipca i sierpnia trwa nowenna przed odpustem Matki Bożej Pocieszenia. O 17:30 nabożeństwo, a o 18:00 Msza Święta z rozważaniem nowennowym.

4. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać: we wtorek święto św. Teresy Benedykty – patronki Europy, w czwartek św. Wawrzyńca – diakona i męczennika, w piątek św. Klarę – założycielkę drugiego zakony św. Franciszka.

5. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom: 2 Rodziny Niedźwieckich i Pecyna z ul. Dąbrowskiego. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Grajczyk, Masiukiewicz i Poźniak z ul. Dąbrowskiego 19, 23 i 26.

6. Na naszej stronie internetowej w zakładce PIELGRZYMKI, jest już informacja – oferta pielgrzymki do św. Matki Teresy z Kalkuty.

7. Wszystkich Czcicieli Matki Bożej Pocieszenia zapraszamy do naszego sanktuarium  i na wieże widokową codziennie od 6:30 do 19:00.

8. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia i dobrej pogody. Tym, którzy odpoczywają regeneracji sił, a tym którzy pracują siły fizycznej i duchowej oraz dobrych i obfitych owoców swoje pracy.