1. Dziękujemy za obecność wśród nas ks. Diakona z Siedlec, bo to widzialny znak łączności naszej parafii z Wyższym Seminarium Diecezjalnym w Siedlcach.

2. Jutro drugi poniedziałek miesiąca. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00 z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy katecheza i adoracja eucharystyczna.

3. W tym tygodni w liturgii będziemy przeżywać: w czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Zapraszamy w te dni na Mszę Świętą o godz. 7:00 i 18:00.

4. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę rozpoczynamy formację w ruchu Światło – Życie, oraz przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę Święta o godz. 9:00 i na spotkanie w sali pod klasztorem. Młodzież z rocznika 2002, 2003 i 2004 zapraszamy na pierwsze spotkanie na godz. 17:00 w sali pod klasztorem.

5. Katechezy przed chrztem dzieci dla Rodziców i Chrzestnych odbywają się w naszej parafii w soboty, po wieczornej Mszy Świętej.

6. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół Rodzinom: Fedoruk, Stupnickich i Polak z ul. Dąbrowskiego. Za kwiaty dziękujemy Nowożeńcom. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Chęć i 2 Rodziny Żurawskich z ul. Dąbrowskiego 43 i 46.

7. Dziękujemy za Wasze wszystkie ofiary i dary na potrzeby naszego klasztoru i kościoła. Wielu Parafian składa już ofiary na odnowienie elewacji naszego kościoła.

8. Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zawrzeć zamierzają:

Sylwia Huczuk, panna, parafia św. Mikołaja w Lubieniu i Karol Kapluk, kawaler, par. tutejsza. Zapowiedź II.