1. Dziś niedziela ŚRODKÓW SPOŁECZNEGO PRZEKAZU pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy tworzą i przekazują informacje.

2. Dziś także o godz. 17:00 pierwsze spotkanie i zapisy dla młodzieży, która chce przyjąć sakrament bierzmowania.

3. We wtorek w naszym sanktuarium będziemy gościć naszych trzech braci jubilatów, którzy będą dziękować za 25 lat życia zakonnego na Mszy Świętej o godz. 18:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Od czwartku do naszej wspólnoty zakonnej i parafialnej dołączył br. Piotr Ruszczak. Witamy Go z radością i życzymy, aby owocnie wypełniał swoje powołanie zakonne pod płaszczem Matki Bożej Pocieszenia.

5. Natomiast w czwartek na wieczornej Mszy Świętej pożegnamy br. Roberta Bernata. Będziemy dziękować Jemu i Matce Bożej za jego dwuletnią obecność w naszej wspólnocie.

6. We piątek 22 września w naszej diecezji obchodzimy święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Siedlcach. Jest to doskonała okazja do modlitwy za Pasterzy naszej diecezji. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00.

7. Wszystkich czcicieli św. o. Pio zapraszamy w środę, czwartek i piątek na triduum przygotowujące do liturgicznego wspomnienia Świętego Stygmatyka, które będziemy obchodzić w sobotę. Codziennie o 18:00 Msza Święta z rozważaniami o św. o. Pio i z ucałowaniem relikwii. W sobotę 23 września wspominamy św. o. Pio. Zapraszamy na Mszę Świętą z ucałowaniem relikwii św. Kapucyna na godz. 18:00.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół Rodzinom: Chęć i 2 Rodziny Żurawskich z ul. Dąbrowskiego. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Żelechowskich, Śledzińskich i Daniluk z ul. Dąbrowskiego 46, 49 i 45.

9. Bardzo dziękujemy za Wasze wszystkie ofiary, te na tacę, te przekazywane w zakrystii lub przy furcie, jak również za te, które wpłacacie na nasze konto bankowe. Za wszelką pomoc, wsparcie, zrozumienie i życzliwość wszystkim mówimy BÓG ZAPŁAĆ!

10. Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zawrzeć zamierzają:

Sylwia Huczuk, panna, parafia św. Mikołaja w Lubieniu i Karol Kapluk, kawaler, par. tutejsza. Zapowiedź III.