1. W poniedziałek 25 września rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy na Msze Świętą o 18:00 ze Słowem Bożym. Modlitwy nowennowe będą odmawiane po wieczornej Mszy Świętej.

2. Indeksy do bierzmowania można otrzymać dzisiaj po Mszy w zakrystii.

3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych, który jak zawsze rozpocznie się o 10:30 w sali pod klasztorem. O 10:00 różaniec, o 11:00 medytacja fatimska, a po sumie konferencja dla członków Żywego Różańca. Taca z niedzieli 1 października, to nasz dar serca na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU, za który już teraz bardzo dziękujemy.

4. Także za tydzień, rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO. Zapraszamy codziennie do wspólnej modlitwy przed obliczem naszej Matki Pocieszenia Wszystkich Parafian i Gości, Rodziny i osoby samotne. Szczególnie liczmy na obecność dzieci, młodzieży i ministrantów. Chcemy w tym roku nasz wspólnotowy różaniec ofiarować w intencji o pokój na świecie, o pokój w Europie,  w Polsce, w naszych rodzinach, i w naszych sercach.

5. W niedzielę 1 października Ksiądz Biskup zaprasza na VII Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół Rodzinom: Żelechowskich i Śledzińskich z ul. Dąbrowskiego. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Misior, Józefczuk i Ziętek z ul. Dąbrowskiego 56, 57 i 61.