1. W naszym kościele trwa nowenna przed Uroczystością Odpustową ku czci św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy codziennie na Mszę Świętą o godz. 18:00, z krótkim rozważaniem o św. Franciszku.

2. Od dziś zapraszamy codziennie o godz. 17:30 do wspólnej modlitwy różańcowej w naszym sanktuarium. Szczególnie liczmy na obecność dzieci, młodzieży i ministrantów.

3. W środę 4 października będziemy przeżywać odpust ku czci założyciela naszego zakonu św. Franciszka z Asyżu. Poranna Msza o godz. 9:00. W sposób szczególny zapraszamy tego dnia na uroczysta sumę o godz, 18:00. Po Mszy Świętej nabożeństwo TRANSITUS, czyli pamiątka śmierci św. Franciszka.

4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek będziemy wynagradzać Bożemu sercu za grzechy nasze i całego świata, rano odwiedzimy chorych z Komunią Świętą a w Sobiborze Wsi, Msza Święta o godz. 16:00.

5. W sobotę 7 października, chcemy się włączyć w modlitwę RÓŻANIEC DO GRANIC. Rozpoczęcie w kościele św. Ludwika we Włodawie. O godz. 10:30 konferencja, Msza i adoracja Najśw. Sakramentu. Następnie w naszym kościele modlitwa różańcowa o godz.14:00 i przejście nad granicę. Jest to także pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. O 17:30 nabożeństwo fatimskie czyli różaniec. O 18:00 Msza Święta i zmiana tajemnic różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11:30 będziemy dziękować za 70 lat obecności Braci Kapucynów w Orchówku. Uroczystej Mszy Świętej będzie przewodniczył Minister Prowincjalny o. Andrzej Kiejza z Warszawy. Zapraszamy wszystkich Parafian, Gości, Dobrodziejów, Przyjaciół i Sympatyków do wspólnego świętowania i dziękczynienia.

7. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę przekażemy na potrzeby CARITAS diecezji siedleckiej. A po Mszy Świętej z okazji Dnia Papieskiego będziemy zbierać ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół Rodzinom: Misior, Józefczuk i Ziętek z ul. Dąbrowskiego. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Wołos, Baran i Boguckich z ul. Dąbrowskiego 57, 62 i 64.

9. Bóg zapłać za ofiary przekazane dziś po Mszy Świętej na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku, oraz za wszystkie ofiary i dary serca, za dobre słowa i gesty życzliwości Wszystkim, Parafianom i Gościom, które przekazujecie na potrzeby kościoła.

10. Komunikat Ks. Biskupa.