1. Dziś podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 11:30 pod przewodnictwem o. Prowincjała Andrzeja Kiejzy będziemy dziękować (dziękowaliśmy) za 70 lat obecności i posługi Braci Kapucynów w Orchówku.

2. Dziękujemy za wasze dzisiejsze ofiary na tace, które będą przekazane na CARITAS diecezji siedleckiej. Po Mszy Świętej ofiarą do puszek możemy wesprzeć DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA w ramach kolejnego DNIA PAPIESKIEGO.

3. Jutro w drugi poniedziałek miesiąca, o godz. 18:00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.

4. W piątek 13 października będziemy przeżywać wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana z naszego Zakonu Kapucynów, patrona kaplicy w Sobiborze Wsi. Uroczysta Msza Święta odpustowa w kaplicy w Sobiborze o godz. 16:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Przypominamy, że trwa miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do naszego sanktuarium na wspólną modlitwę codziennie o godz. 17:30.

6. W tym tygodniu rozpoczęły się prace związane z odnowieniem elewacji naszego kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na ten cel, oraz za wszystkie gesty wsparcia i życzliwości.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół Rodzinom: Wołos, Baran i Boguckich z ul. Dąbrowskiego. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Straczuk, Mackiewicz i Dąbrowskich z ul. Leśnej 4, 6 i 8.

8. W tym tygodniu zmarło dwoje naszych parafian: Stanisława Szałaj i Marian Gajos. Polecajmy Ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…