1. Dziś w Kościele przeżywamy Niedzielę Misyjną, którą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w swoich modlitwach o misjonarzach. Zapraszamy w tym tygodniu na różaniec do naszego sanktuarium, podczas którego będziemy modlić się za misjonarzy. Bardzo dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tace, które są wsparciem dla misji prowadzonych przez nasz Zakon.

2. Przypominamy, że dziś o 15:00 w sali pod klasztorem spotkanie dzieci w ramach formacji ruchu Światło – Życie, zapraszamy wszystkich chętnych. Natomiast o 16:00 spotkanie Rady Parafialnej.

3. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe, które po czytelnym wypełnieniu składamy w kopercie na tacę lub w zakrystii. Za naszych zmarłych przez cały listopad modlimy się w naszym sanktuarium, o 17:30 różaniec i wyczytywanie imion zmarłych, a o 18:00 Msza Świętach w ich intencji. Pamiętajmy też o tym, aby zadbać o porządek na naszym cmentarzu i na grobach naszych bliskich zmarłych.

4. W sobotę będziemy przeżywać uroczystość św. Judy Tadeusza, patrona naszej diecezji. Zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18:00.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 9:00 poświęcenie różańców dla dzieci z klas III, a po Mszy Świętej spotkanie Rodziców dzieci, które przyjmą w tym roku szkolnym I Komunię świętą w naszym kościele.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kościół Rodzinom: Koszeluk i Baran z ul. Leśnej. Na kolejne sprzątanie zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Kołomańskich, Mackiewicz i Brzezińskich z ul. Leśnej16, 17 i 18.

7. Wielkie Bóg zapłać składamy za wasze ofiary na rzecz naszego kościoła, klasztoru i wspólnoty. Niemal każdego tygodnia, ktoś z Parafian lub Dobrodziejów przekazuje w zakrystii lub na nasze konto dar serca na remont elewacji.

8. Wczoraj podczas pierwszego meczu w piłkę nożną, ramach ministranckiego turnieju diecezji siedleckiej nasi ministranci pokonali ministrantów z parafii św. Ludwika we Włodawie z wynikiem 9:2. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.