1. Dziś w Kościele przeżywamy DZIEŃ JEDNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM. Po Mszy Świętej będzie można złożyć ofiarę na pomoc dla prześladowanych chrześcijan.

2. Jutro drugi poniedziałek miesiąca. O 18:00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy katecheza i adoracja eucharystyczna. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych, którzy potrzebują uzdrowienia duchowego i fizycznego.

3. Przypominamy tym, którzy jeszcze nie wypisali imion swoich bliskich na kartkach wypominkowych, że mogą to zrobić, aby dołączyć ich do listopadowej modlitwy za zmarłych. Codziennie o 17:30 różaniec i wyczytywanie imion zmarłych, a o 18:00 Msza Święta.

4. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Pawluk i Czoboda z ul. Leśnej oraz P. Daniluk. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 18 listopada na godz. 8:00 Rodziny: Zacharskich, Pogonowskich i Głąb z ul. Sikorskiego.

5. Wszystkim którzy wspierają naszą wspólnotę i klasztor oraz remont elewacji naszego kościoła swoją modlitwą, pomocą, życzliwością i ofiarą mówimy wielkie Bóg zapłać i zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was.