1. Od kilku dni w naszym klasztorze swój urlop spędza o. Ireneusz Naumowicz – gwardian i proboszcz z Krynicy Morskiej. Dziękujemy mu za obecność pośród nas, oraz ze wygłoszone Słowo Boże.

         2. Dzisiejsza Niedziela to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego, Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Każdy kto dziś odmówi publicznie Akt Poświęcenia Sercu Pana Jezusa może uzyskać odpust zupełny.

         3. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej. W pierwszy piątek miesiąca rano odwiedzimy chorych z Komunią Świętą, o 16:00 Msza Święta w Sobiborze Wsi. W sobotę Msza Św. w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych. W piątek i w sobotę zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17:30.

         4. Przyszła niedziela, to niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Zapraszamy na adorację po Mszy Świętej o godz. 9:00, która będzie trwała do 11:30. Po Mszy Świętej o 9:00 odmówimy różaniec. O 10:30 w sali pod klasztorem konferencja dla narzeczonych. Taca z tej niedzieli, to tradycyjnie nasz dar serca na FUNDUSZ REMONTOWY KLASZTORU I KOŚCIOŁA.

         5. Na prośbę wielu parafian, od I niedzieli adwentu powracamy w naszym sanktuarium do niedzielnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00. Zapraszamy w godzinie miłosierdzia do naszego kościoła. Po Koronce, konferencja dla Żywego Różańca.

         6. Od wczoraj trwa roznoszenie opłatków i kalendarzy. W tym tygodniu odwiedzimy parafian zamieszkałych:

- PONIEDZIAŁEK ul. Nadbużańska (nr parzyste), ul. Wesoła, ul. Nowa i ul. Wrzosowa;

- WTOREK – 28. 11. – ul. Nadbużańska (nr nieparzyste) i ul. Leśna;

- ŚRODA – 29. 11. – ul. Kolejowa, ul. Brzozowa, ul. Strażacka i Wołczyny;

- CZWARTEK – 30. 12. – ul. Szkolna i  ul. Kochanowskiego;

- PIĄTEK – 01. 12. – ul. Dąbrowskiego, ul. o. Tomasza i ul. Sikorskiego;

- SOBOTA – 02. 12. – Sobibór Wieś DOMKI i BLOKI.

Przypominamy, że w dni powszednie chodzimy od godz. 15:00, w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o pozamykanie psów. Mieszkańców Dubnika, Garbarni i Glinek prosimy o osobiste nabycie opłatków i kalendarzy w zakrystii lub w kancelarii. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary złożone przy tej okazji na potrzeby kościoła i klasztoru.

         7. Za tydzień w pierwszą niedzielę adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w II Niedzielę Adwentu, 10 grudnia.

         8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Mróz i Bytof z ul. Sikorskiego. Na kolejne sprzątanie zapraszamy w sobotę 2 grudnia Rodziny: Oleś, Dąbrowskich i Rejch z ul. O. Tomasza 2, 4 i 8.

         9. Dziś po Mszy Świętej możemy złożyć ofiarę do puszek na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w ramach akcji POLEĆ Z NAMI DO PANAMY.

         10. Remont elewacji naszego kościoła dobiega końca, wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają nas ofiarami, życzliwością, zrozumieniem i modlitwą.

         11. W tym tygodniu odbył się pogrzeb Karoliny Połynkin. Polecajmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu i módlmy sie: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…