1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy, we wtorek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, a w środę św. Cecylii – patronki chórów kościelnych i organistów. Z tej okazji już dziś składamy naszym Paniom Organistkom gorące życzenia.

2. Przypominamy, że trwa nasza listopadowa modlitwa za zmarłych, i można jeszcze dołączyć imiona swoich bliskich do tej modlitwy.

3. Dziś na sumie poświęcimy (poświęciliśmy) opłatki wigilijne, które wraz z kalendarzami będziemy roznosić po domach naszych parafianach. W kalendarzach po raz pierwszy zamieszczamy listę parafian, którzy w tym roku przyjęli w naszym kościele chrzest święty, i tych którzy odeszli do Pana. Z racji na to, że kalendarze są wysyłane za granicę, nazwy miesięcy i dni tygodnia są w trzech językach, po polsku, po angielsku i po włosku.

Roznoszenie opłatków rozpoczniemy w najbliższą sobotę 25 listopada. Od godz. 10:00 udamy się do parafian zamieszkałych w Żłobku Małym i Dużym, oraz w Sobiborze Stacji. Bardzo prosimy o pozamykanie psów i oczekiwanie na Braci. Za złożone przy tej okazji ofiary za opłatki i kalendarze, bardzo dziękujemy. Harmonogram roznoszenia opłatków i kalendarzy, jest już na naszej stronie internetowej.

4. Od dziś, zapisujemy dzieci i młodzież na ferie zimowe w Chochołowie koło Zakopanego. Szczegóły dotyczące wyjazdu, terminu, kosztów, na naszej stronie internetowej. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 100 PLN, podajemy imię i nazwisko oraz telefon do Rodziców.

5. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół Państwu Zacharskim z ul. Sikorskiego. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 25 listopada na godz. 8:00 Rodziny: Mazuryk, Bytof i Mróz z ul. Sikorskiego2, 3 i 1.

6. Ojcowie Paulini zapraszają na koncert muzyki dawnej, w wykonaniu artystów zespołu LA TEMPESTA, który odbędzie się dziś o 19:00 w kościele św. Ludwika we Włodawie.

7. Za tydzień po Mszy Świętej możemy złożyć ofiary ofiary do puszek na Światowe Dni Młodzieży w Panamie, w ramach akcji POLEĆ Z NAMI DO PANAMY.

8. Wielkie Bóg zapłać mówimy Wszystkim, którzy wspierają nas darami, na nasz wspólnotowy stół, za stałe przekazywane ofiary na remont naszej elewacji, za życzliwość, zrozumienie i wszelką pomoc.