1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją w Kościele polskim przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, do tego też czasu możemy pozostawić nasze świąteczne dekoracje.

2. Także dziś o 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej spotkanie opłatkowe dla członków i sympatyków Żywego Różańca.

3. Wczoraj zakończyliśmy kolędę, dziękujemy za wszystkie owocne spotkania, życzliwe przyjęcie nas w waszych domach, dobre słowa i ofiary. Gdyby ktoś jeszcze chciał przyjąć kapłana z kolędą, to prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty. Podsumowania kolędy o. Proboszcz dokona po powrocie z kolędy w Świdniku.

4. Jutro drugi poniedziałek miesiąca, zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18:00. Po Mszy katecheza i adoracja Eucharystyczna.

5. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Soroka i Grabowicz z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 13 stycznia, na godz. 8:00 Rodziny: Łączka, Sobstyl i Dobosz z ul. Nadbużańskiej 11, 11A i 13A.

6. Dziękujemy wszystkim Czcicielom M. B. Pocieszenia, Parafianom, Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom za wasze ofiary na potrzeby naszego kościoła sanktuaryjnego i klasztoru.