1. Dziś w Kościele obchodzony jest światowy Dzień Migranta i Uchodźca, a w czwartek 18 stycznia rozpoczyna się TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN, włączmy te intencje Kościoła w nasze codzienne modlitwy.

 

2. Spotkanie dla Młodzieży, która wyjeżdża na zimowisko do Chochołowa w dniach 4 – 9 luty, i ich Rodziców, odbędzie się w sobotę 20 stycznia, w sali pod klasztorem, po wieczornej Mszy Świętej. Obecność Uczestników i jednego z Rodziców obowiązkowa.

 

3. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Łączka i Sobstyl z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 20 stycznia, na godz. 8:00 Rodziny: Kratiuk i Kossyk; ul. Nadbużańska 13B, 17A i 17B.

 

4. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom, czcicielom M. B. Pocieszenia, dziękujemy za ofiary, życzliwość i wsparcie.

 

5. W tym tygodniu zmarł nasz Parafianin Marian Chładoniuk. Polecajmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu i wołajmy: Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…