1. W Kościele trwa TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN, włączmy tę intencję Kościoła w nasze codzienne modlitwy.

 2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać nasz doroczny odpust ku czci patrona parafii św. Jana Jałmużnika. Kazania odpustowe będzie głosił ks. Leszek Surma ze Świdnika. Zapraszamy do wspólnego świętowania.

 3. We wtorek w liturgii wspominamy patronów naszej diecezji bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, a w czwartek 25 stycznia święto nawrócenia św. Pawła apostoła. Zapraszamy w te dni na Mszę Świętą.

4. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Kratiuk i Zabłockich z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 27 stycznia, na godz. 8:00 Rodziny: Matczuk, Kossyk i Szewczyk z ul. Nadbużańskiej 19A, 21A i 23A

5. W związku z natarczywymi atakami świadków jehowy, zakupiliśmy dla naszych parafian książeczki pt. ŚWIADKOWIE JEHOWY – GENEZA I OCENA KRYTYCZNA, które są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do zabrania tych książeczek i zapoznania się z ich treścią. Jednocześnie przestrzegamy i odradzamy wpuszczanie do swoich domów członków tej sekty oraz wdawanie się z nimi w dyskusje.

 6. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom, czcicielom M. B. Pocieszenia, dziękujemy za ofiary, życzliwość i wsparcie.