1. Dziś w naszej parafii przeżywamy doroczny odpust ku czci św. Jana Jałmużnika, który jak co roku przenosimy na najbliższą niedzielę, czyli dzisiaj. Witamy w naszej parafii kaznodzieję odpustowego ks. Leszka Surmę i bardzo dziękujemy za podjęty trud przybycia do naszej parafii.

2. W piątek 2 lutego obchodzimy w Kościele Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte w kościele o godz. 9:00 i 18:00, a w kaplicach o godz. 16:00. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy Świętej. Taca z tego dnia, jak co roku będzie przeznaczona jako nasze wsparcie sióstr z zakonów klauzurowych.

3. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej. W pierwszy czwartek miesiąca będziemy modlić się o powołania. W pierwszy piątek rano odwiedzimy chorych z Komunią święta.

4. W sobotę jak co miesiąc kolejna Msza Święta w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. O 17:30 nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia i Msza Święta, po której nastąpi zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy Parafian, Gości, Młodzież, Ministrantów, Żywy Różaniec i Wszystkich, którym zależy na losach naszej Ojczyzny.

5. Także w sobotę, w dzień św. Błażeja, który jest patronem chorych na gardło, podczas Mszy Świętej możemy otrzymać specjalne błogosławieństwo.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych. Po Mszy Świętej o 9:00 adoracja Eucharystyczna i różaniec. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Konferencja dla Żywego Różańca po koronce do Bożego Miłosierdzia.

Kolekta z tej niedzieli to nasz dar serca na Fundusz Remontowy klasztoru i kościoła. Za te ofiary na tacę i za wszelkie dobro na rzecz naszego kościoła, klasztoru i wspólnoty już teraz bardzo dziękujemy.

7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Matczuk, Kossyk z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 3 lutego na godz. 8:00 Rodziny:Matczuk, Kościołek i Soroka z ul. Nadbużańskiej27, 29 i 39.

8. O pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznych dekoracji prosimy naszą młodzież i zapraszamy do kościoła w piątek po wieczornej Mszy Świętej.

9. Już jutro pielgrzymi z naszej parafii i z Włodawy, udają się na pielgrzymkę do św. Teresy z Kalkuty w Indiach.

10. Natomiast za tydzień o godz. 13:30 z parkingu przy kościele dzieci i młodzież wraz z o. Piotrem i opiekunami – razem 35 osób – wyjadą na ferie zimowe do Chochołowa k/Zakopanego.

11. Dziękujemy Wszystkim Parafianom, Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom za wszelkie ofiary, dary materialne, życzliwość i modlitwę.

12. Wszystkim, którzy rozpoczęli ferie zimowe, dzieciom, młodzieży, nauczycielom i katechetom, życzymy udanego i owocnego wypoczynku.