Dziś I niedziela miesiąca. Dziękujemy za ofiary, które jak co miesiąc przeznaczamy na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.

 

Jutro w liturgii wspominamy św. Agatę. Zapraszamy na Msze Świętą z poświęceniem soli i chleba, które będą nas chronić od pożarów i innych nieszczęść.

 

Za tydzień w niedzielę 11 lutego będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie chorych, na Msze Świętą, oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz 15:00, którą połączymy z adoracją Najświętszego Sakramentu i udzielaniem sakramentu Namaszczenia Chorych.

 

Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Matczuk, Kościołek i Soroka z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie zapraszamy w sobotę 10 lutego na godz. 8:00 Rodziny: Korneluk, Szolle i Kosidło z ul. Nadbużańskiej 41, 43 i 45A.

 

Wszystkim naszym Parafianom. Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom, dziękujemy za życzliwość, wsparcie, modlitwę i dobre słowo.

 

Dziś z parkingu przy kościele o godz. 13:30 wyrusza (wyruszyła) grupa dzieci i młodzieży do Zębu k/Zakopanego na ferie zimowe.

 

Opiece Matki Bożej pocieszenia polecajmy wszystkich naszych Parafian i Gości, tych którzy odpoczywają w czasie ferii, a w sposób szczególny naszą młodzież i dzieci.