1. Od środy trwa Wielki Post. Czas pokuty i nawrócenia. W przeżywaniu tego szczególnego czasu pomagają nam tradycyjne polskie nabożeństwa wielkopostne. Serdecznie zapraszamy do udziału w nich w :

Godzinki o Męce Pańskiej” są w niedziele o godz. 8:30,

Gorzkie żale” w niedziele o godz. 17:30 i

Droga krzyżowa” w piątki o godz. 17:15 i 19:00.

Bardzo zachęcamy do udziału w tych nabożeństwa, które mogą nam pomóc w przezywaniu tego szczególnego czasu jakim jest Wielki Post. O. Proboszcz ponawia zaproszenie dla Kandydatów do bierzmowania, do udziału w Drodze Krzyżowej o godz. 19:00.

2. Przyszła niedziela, jest niedzielą pomocy Kościołowi w świecie AD GENTES. Po Mszy Świętej będziemy zbierać ofiary do puszek na ten cel. Natomiast nasze ofiary na tace przekażemy do kurii siedleckiej, jako wsparcie przygotowania jubileuszu naszej diecezji.

3. W czwartek 22 lutego w liturgii Kościoła będziemy przeżywać święto Katedry św. Piotra Apostoła. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą, aby modlić się w intencjach Ojca Świętego Franciszka.

4. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Kapluk i Korneluk z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 17 lutego na godz. 8:00 Rodziny: Straczuk, Wojtaluk i Makarewicz z ul. Nadbużańskiej 2, 22 i 28.

5. Wszystkim czcicielom Matki Bożej Pocieszenia, parafianom, gościom, sympatykom i dobrodziejom, składamy serdeczne Bóg zapłać za modlitwę i ofiary na rzecz naszego sanktuarium i klasztoru.

6. W tym tygodniu zmarł ks. Kan. Stanisław Dadas, proboszcz parafii NSJ we Włodawie i dziekan dekanatu Włodawa, bardzo życzliwy dla naszej wspólnoty zakonnej i dla naszej parafii. Polecajmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…