1. Dzisiejsza niedziela, to NIEDZIELA POMOCY KOŚCIOŁOWI NA ŚWIECIE – AD GENTES. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tej ważnej intencji Kościoła Powszechnego. Po Mszy Świętej możemy złożyć ofiarę do puszki na ten cel.

2. W dwie kolejne niedziele, po Mszy Świętej będziemy mogli nabyć cegiełki na budowę Diecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Pratulinie.

3. Od przyszłej soboty w naszej parafii rozpoczynamy cykl katechez przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych. Zapraszamy wszystkich, którzy już są lub będą rodzicami i chrzestnymi. Początek spotkania to Msza Święta o godz. 18:00 i bezpośrednio po Mszy w sali pd klasztorem będą katechezy.

4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych w naszym kościele: w niedziele Godzinki o Męce Pańskiej o godz. 8:30 i Gorzkie Żale o godz. 17:30, w piątki Droga Krzyżowa o 17:15 i o 19:00. W tym nabożeństwie o 19:00 obowiązkowo uczestniczy młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 15:00 gromadzimy się w naszym kościele na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

6. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, w czwartek o 17:30 nabożeństwo eucharystyczne i Msza Święta w intencji powołań. W piątek rano odwiedzimy chorych z Komunią świętą, a wieczorem Droga Krzyżowa i Msza Święta  przebłagalna za grzechy nasze i całego świata. Msza w Sobiborze Wsi o godz. 16:00.

7. W sobotę 3 marca kolejna Msza Święta za Ojczyznę i Radio Maryja. O 17:30 nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia, a po Mszy zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich Parafian i Gości.

8. Za tydzień I niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych. Zapraszamy narzeczonych, o 10:30 w sali pod klasztorem konferencja, adoracja i Msza Święta. Po Mszy o 9:00 różaniec, a o 15:00, po koronce konferencja dla Żywego Różańca. Kolekta z tej niedzieli to nasze wsparcie Funduszu Remontowego klasztoru i kościoła.

9. Dziękujemy delegacji Żywego Różańca, która wczoraj wraz z o. Jerzym brała udział w Diecezjalnym Kongresie Żywego Różańca w Radzyniu Podlaskim. Za transport na kongres składamy podziękowanie dla Urzędu Gminy Włodawa.

10. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Straczuk, Wojtaluk i Makarewicz z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 3marca na godz. 8:00 Rodziny:Sztuce, Tajer i Cichowskich z ul. Nadbużańskiej 32, 38 i 42.

11. Wszystkim, którzy składają ofiary na rzecz naszego sanktuarium i klasztoru mówimy wielkie BÓG ZAPŁAĆ.

12. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy wszystkie dzieła misyjne Kościoła, o. Proboszcza głoszącego rekolekcje, naszą cała parafię, naszych bliskich i nas samych, wołając: Pod Twoją obronę….