1. Dziękujemy tym wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie liturgii Triduum Paschalnego. Dziękujemy za ofiary na kwiaty, i dary na nasz wspólnotowy stół.

2. Jutro w PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. Msze święte według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona jest na KUL oraz wyższe uczelnie i szkoły katolickie w diecezji siedleckiej.

3. W środę 4 kwietnia z naszej parafii z o. Proboszczem wyrusza 9 – cio osobowa pielgrzymka dziękczynna i pożegnalna do Rzymu. W pielgrzymce biorą udział członkowie rady parafialnej i przedstawiciele naszej parafii. Wyboru uczestników pielgrzymki dokonała maszyna losująca.

4. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej, pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W pierwszy czwartek będziemy się modlić o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W pierwszy piątek rano odwiedzimy chorych naszej parafii z Komunią Świętą, a po południu o 16:00 Msza Święta w Sobiborze Wsi. O 18:00 w kościele Msza Święta wynagradzająca za grzechy nasze i całego świata. Zapraszamy w te dni na nabożeństwo eucharystyczne o 17:30.

5. W sobotę 7 kwietnia kolejna Msza Święta za Ojczyznę i Radio Maryja. Zapraszamy na nabożeństwo o 17:30 i Mszę Świętą o godz. 18:00. Zachęcamy do udziału w tej modlitwie Żywy Różaniec oraz wszystkich Was, Parafian, Gości, Dobrodziejów i Sympatyków naszego sanktuarium.

6. Z racji na oktawę Wielkiej Nocy w najbliższy piątek nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Przypominamy, że trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy codziennie na 15:00 do naszej świątyni na wspólną modlitwę.

8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Święto Bożego Miłosierdzia. Kolekta z tej niedzieli będzie przekazana na potrzeby CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ.

9. Tak jak ogłaszaliśmy przed tygodniem, za tydzień 8 kwietnia odbędzie się przeniesiony Dzień Skupienia dla narzeczonych. Początek o 10:30 w sali pod klasztorem.

10. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinie: Pastuszak z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 7 kwietnia Rodziny: Piątek, Polak i Marcinek z ul. Nadbużańskiej 72, 76 i 78A.