1. We wtorek 17 kwietnia rozpoczynamy Wielką Nowennę do św. Antoniego z Padwy. Zapraszamy przez dziewięć kolejnych wtorków na nabożeństwo o 17:30 i Mszę Święta o 18:00. Intencje do św. Antoniego można składać na ołtarzu św. Patrona przed nabożeństwem.

2. Jutro w Zakroczymiu koło Warszawy rozpoczyna się XXV Kapituła Prowincjalna Warszawskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Kapituła wybierze nowego Ministra Prowincjalnego i nowy Zarząd. Po Kapitule nastąpią zmiany personalne, które dotkną także naszej wspólnoty orchowskiej. Z naszej wspólnoty w Kapitule będą uczestniczyć br. Piotr Ruszczak i o. Wojciech Gwiazda. Polecamy waszej modlitwie to ważne wydarzenie dla naszych Braci.

3. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Jurek, Kapluk i Kratiuk – Seniorzy ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 21 kwietnia Rodziny: Kratiuk (JUNIORZY), Kadrow i Kaliszuk zul. Nadbużańskiej92, 98 i 102.

4. Zarząd Spółki dla Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej Wsi Orchówek zaprasza wszystkich udziałowców na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia, o godz. 15:00 w świetlicy OSP. Szczegóły i tematy spotkania, w gablocie przed kościołem.

5. Zapowiedzi przedślubne. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić: Julita Magda Woźniak, panna, parafia tutejsza i Piotr Boczko, kawaler, parafia tutejsza. Ktokolwiek wie o przeszkodach zachodzących po między tymi osobami, winien zgłosić je do Kurii Biskupiej w Siedlcach lub do kancelarii parafialnej.

6. Za wszystkie ofiary i dary na rzecz naszej Parafii i Wspólnoty składamy Wszystkim naszym Parafianom, Gościom, Dobrodziejom i Sympatykom, Czcicielom Matki Bożej Pocieszenia i św. Antoniego, wielkie BÓG ZAPŁAĆ!