1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o powołania. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tece, które są wsparciem dla naszych braci kapucynów w formacji początkowej.

2. Jutro w liturgii Kościoła uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski i naszej Warszawskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Jest to także dzień imienin naszych duszpasterzy: o. Proboszcza Wojciecha Gwiazdy i o. Jerzego Siedleckiego. Zapraszamy na Msze Świętą w intencji Solenizantów o godz. 18:00.

3. W najbliższy wtorek, drugi dzień Wielkiej Nowenny do św. Antoniego. Zapraszamy wszystkich czcicieli św. Antoniego, Parafian i Gości na nabożeństwo o godz. 17:30 i na Mszę Świętą o godz. 18:00.

4. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom: Kratiuk, Kadrow i Kaliszuk z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 27 kwietnia Dwie rodziny Stolarskich i Rodzinę Kunz (SENIORÓW) z ul. Nadbużańskiej106, 106A i 108.

5. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić: Julita Magda Woźniak, panna, parafia tutejsza i Piotr Boczko, kawaler, parafia tutejsza. Zapowiedź II. Ktokolwiek wie o przeszkodach zachodzących po między tymi osobami, winien zgłosić je do Kurii Biskupiej w Siedlcach lub do kancelarii parafialnej.

6. Przypominamy, że dziś o 15:00 w kościele, jak w każdą niedzielę koronka do Bożego Miłosierdzia. Natomiast w świetlicy OSP ważne zebranie dla Udziałowców Wspólnoty Gruntowej wsi Orchówek. Zapraszamy.

7. Na półce przy wyjściu z kościoła obok prasy katolickiej są wyłożone obrazki i broszurki z modlitwą o beatyfikację Sługi Bożego ks. biskupa Ignacego Świrskiego. To na jego zaproszenie Kapucyni przybyli do Orchówka.

8. Wszystkim naszym Dobrodziejom i Sympatykom, Parafianom i Gościom mówimy wielkie Bóg zapłać za stałą życzliwość, modlitwy i ofiary.