1. Przypominamy, że trwa miesiąc maj, miesiąc Matki Bożej. Zachęcamy wszystkich, Czcicieli Matki Bożej, Parafian i Gości do naszego sanktuarium na nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17:30.

2. Od trzech tygodni w każdy wtorek zapraszamy naszych Parafian i Gości do udziału w Wielkiej Nowennie do św. Antoniego. O 17:30 nabożeństwo, a o 18:00 Msza Święta w intencjach składanych na ołtarzu św. Antoniego.

3. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom Kunz i Fornal z ul. Nadbużańskiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 12majarodziny: Filipczuk, Głowackich i Prokurat z ul. Nadbużańskiej 114, 116 i 118.

4. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

- Anna Ziętek, panna, par. Tutejsza i Jakub Krzysztof Jusiński, kawaler z Warszawy. Zapowiedź I;

- Małgorzata Emilia Król, panna, par. tutejsza i Paweł Wiencaszek, kawaler, par. Tutejsza. Zapowiedź I.

Ktokolwiek wie o przeszkodach zachodzących po między tymi osobami, winien zgłosić je do Kurii Biskupiej w Siedlcach lub do kancelarii parafialnej.

5. Bardzo dziękujemy naszym Parafianom i Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom, Czcicielom Matki Bożej Pocieszenia za stałe wsparcie duchowe i materialne naszego klasztoru i sanktuarium.

6. Wczoraj odbył się pogrzeb naszej parafianki Danuty Głowackiej. Polecajmy Jej duszę Miłosierdziu Bożemu i wołajmy: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…