1. Dziś w naszej parafii wielka uroczystość. Siedemnaścioro naszych dzieci przystąpiło do pierwszej Komunii Świętej. Gratulujemy Rodzicom i Katechetom, cieszymy się i zapraszamy na „biały tydzień”. Dziękujemy Rodzicom i P. Katechetce za ufundowanie nowych obrusów do naszego sanktuarium.
 2. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz. 10:00 i 18:00. Mszy Św. w kaplicach nie będzie. Po Mszy św. o godz. 10:00 wyruszymy w uroczystej procesji do czterech ołtarzy, które przygotowujemy jak co roku. Zachęcamy też, aby na ten dzień udekorować swoje domy. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich parafian i gości, a w sposób szczególny ministrantów i dzieci w strojach pierwszokomunijnych. Przez całą oktawę Bożego Ciała procesja eucharystyczna po nabożeństwie czerwcowym. Liczymy na obecność dzieci i dorosłych, także podczas całej oktawy.
 3. Od piątku rozpoczyna się miesiąc czerwiec. Zapraszamy codziennie na 17:30 do wychwalania Serca Pana Jezusa. Przypominamy, szczególnie tym, którzy jeszcze nie byli na nowennie, że trwa wielka nowenna do św. Antoniego, i w każdy wtorek gromadzi wielu wiernych z poza naszej parafii na wspólną modlitwę.
 4. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych z Komunią Świętą a w Sobiborze Wsi Msza Święta o godz. 16:00.
 5. W sobotę 2 czerwca o 17:30 nabożeństwo fatimskie, o 18:00 kolejna Msza Święta za Ojczyznę i Radio Maryja. Zapraszamy wszystkich Czcicieli Matki Bożej Pocieszenia, Parafian, Gości, Żywy Różaniec oraz wszystkich, którym drogie są losy naszej Ojczyzny. 
 6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. O 10:30 w sali pod klasztorem konferencja dla narzeczonych w ramach Dnia Skupienia. Po porannej Mszy Świętej różaniec, o 11:00 medytacja fatimska, a o 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia i konferencja dla Żywego Różańca. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie jak co miesiąc, na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.
 7. Przypominamy wszystkich przyszłym i aktualnym Rodzicom oraz tym, którzy chcą być chrzestnymi,  że od wczoraj trwa katecheza przed chrztem świętym. Kolejna katecheza w najbliższą sobotę 2 czerwca w sali pod klasztorem po wieczornej Mszy Świętej.
 8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i placu wokół kościoła Rodzicom dzieci klas III, oraz ufundowanie kwiatów i dekoracji. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Bylickich, Korneluk i Sawczuk z ul. Kolejowej 6, 7 i 14.
 9. Za tydzień w Polsce będziemy przeżywać XI ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA. Dziękujemy za Wasze ofiary do puszek, które złożycie już dziś po Mszy Świętej na budową Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 10. Także za tydzień na Mszy Świętej o godz. 9:00 rocznica I Komunii Świętej, zapraszamy Dzieci z klas IV i ich Rodziców na wspólne dziękczynienie.
 11. Wszystkim Czcicielom naszej Matki Bożej Pocieszenia, Parafianom i Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwość i dary serca. Na dzisiejszy dzień i nadchodzący tydzień, życzymy opieki Maryi, którą szczególnie czcimy w miesiącu maju w tym sanktuarium.
 12.  Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:
 13. Agata Katarzyna Kapluk, panna, par. tutejsza i Gaweł Dominik Gawałkiewicz, kawaler, par. Miłosierdzia Bożego w Łodzi. Zapowiedź III. Ktokolwiek wie o przeszkodach zachodzących po między tymi osobami, winien zgłosić je do Kurii Biskupiej w Siedlcach lub do kancelarii parafialnej.
 14. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin Zbigniew Matczuk. Polecajmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu i wołajmy: Wieczny odpoczynek…