1. W piątek 29 czerwca uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Swoje imieniny obchodzą nasi współbracia, o. Piotr Woźniacki i br. Piotr Ruszczak. Zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18:00 w intencji Solenizantów. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie o naszych Braciach ale włączmy w nią także naszego ks. biskupa Piotra Sawczuka. Ofiary zbierane na tacę tego dnia, tak jak co roku,  będą przekazane na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  2. W sobotę 30 czerwca zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18:00, podczas której pożegnamy o. Proboszcza Wojciecha Gwiazdę.
  3. Także w sobotę 30 czerwca rozpoczyna się nowenna przed odpustem Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy w kolejne 9 sobót na Mszę Św. o godz. 18.00.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. O 10:30 w sali pod klasztorem konferencja dla narzeczonych w ramach Dnia Skupienia. Po porannej Mszy Świętej różaniec, o 11:00 medytacja fatimska, a o 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia i konferencja dla Żywego Różańca. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie jak co miesiąc, na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.
  5. Także w niedzielę 1 lipca na Mszy Świętej o godz. 11:30 powitamy nowego Proboszcza parafii i Gwardiana klasztoru. O. Jacka Romanka.
  6. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół Rodzinom: Horszczaruk, Kozaczuk i Piskała z ul. Kolejowej i Brzozowej. Za kwiaty dziękujemy Parom Młodym. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 30 czerwca na godz. 8:00 rodziny: Ander z ul. Brzozowej 9, Misiura i Byczik z ul. Strażackiej 24A i 24B.
  7. Od soboty rozpoczęły się wakacje. Witając naszych Gości i Parafian, że nasze sanktuarium jest otwarte codziennie w dni powszednie od 6:30 do 19:00. Obraz Matki Bożej jest odsłaniany na Mszy Świętej o godz. 7:00, a zasłaniany po Mszy o godz. 18:00. Zapraszamy więc na modlitwę, przed oblicze naszej Matki, a także na wieżę widokową, która będzie otwierana codziennie od rana do wieczora. Wszystkim życzymy dobrego początku wakacji i opieki naszej Matki Bożej Pocieszenia.
  8. Dziękując za wszystkie ofiary, wszelką pomoc i życzliwość składamy wszystkim Parafianom, Gościom, Dobrodziejom i Sympatykom serdeczne Bóg zapłać, i życzymy dobrego tygodnia pracy lub wypoczynku.