1. Nasza Wspólnota bardzo dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie odpustu ku czci św. Antoniego.
  2. Tak jak ogłaszaliśmy tydzień temu, zakończenie kolejnego roku formacji dla ministrantów i oazowiczów odbędzie się dziś na Mszy Świętej o godz. 18:00. Po Mszy Spotkanie przy ognisku w klasztornym ogrodzie. Serdecznie zapraszamy.
  3. Trawa miesiąc czerwiec, miesiąc nabożeństw czerwcowych, w którym oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy każdego dnia na nabożeństwo o godz. 17:30 do naszego sanktuarium.
  4. W najbliższą sobotę, z racji na to że w naszym kościele będą trzy śluby, nabożeństwo czerwcowe wyjątkowo odprawimy po wieczornej Mszy Świętej
  5. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół Rodzinie Grzeszczuk. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 23 czerwca na godz. 8:00 rodziny: Horszczaruk, Kozaczuk z ul. Kolejowej 19 i 23 oraz rodzinę Piskała z ul. Brzozowej 3.
  6. Dziś po Mszy Świętej możemy złożyć ofiarę do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.
  7. Także dziś o 13:00 z przed kościoła OO. Paulinów we Włodawie, wyrusza MARSZ DLA ŻYCIA. Zapraszamy do wspólnej manifestacji w obronie życia..
  8. Na stolikach przy wyjściu z kościoła prasa katolicka i deklaracje duchowego pielgrzymowania na Jasną Górę.
  9. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby kościoła sanktuaryjnego i klasztoru, wszystkim którzy wspierają nas darem serca, a więc parafianom, gościom, sympatykom i  dobrodziejom. Wszystkim czcicielom Matki Bożej Pocieszenia, życzymy obfitości Bożych darów.
  10. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić: Natalia Kościołek, panna, par. tut. i Hubert Artur Szachon, kawaler, par. NSJ we Włodawie. Zapowiedź III. Ktokolwiek wie o przeszkodach zachodzących po między tymi osobami, winien zgłosić je do Kurii Biskupiej w Siedlcach lub do kancelarii parafialnej.