1. Dziś w naszej parafii witamy nowego Proboszcza i Gwardiana o. Jacka Romanka. Jednocześnie dziękujemy o Wojciechowi za sześcioletnią posługę w naszej parafii.
  2. Także dziś o godz. 11:00 medytacja fatimska, a po koronce do Bożego Miłosierdzia konferencja dla Żywego Różańca.
  3. Jutro podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 pożegnamy o. Jerzego Siedleckiego, który od 3 lipca będzie posługiwał w klasztorze zakroczymskim.
  4. We wtorek w liturgii obchodzimy święto św. Tomasz Apostoła. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00.
  5. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej. W pierwszy czwartek miesiąca będziemy modlić się o powołania. W pierwszy piątek rano odwiedzimy chorych z Komunią święta a wieczorem chcemy wynagradzać Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Zapraszamy w te dwa dni do naszego sanktuarium, o 17:30 nabożeństwo, a o 18:00 Msza Święta. W Sobiborze Wsi dodatkowa Msza Święta w piątek o godz. 16:00.
  6. W sobotę jak co miesiąc kolejna Msza Święta w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. Będzie to kolejny dzień nowenny do Matki Bożej Pocieszenia przed odpustem. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości w każdą sobotę wakacji na nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia i na Mszę Świętą nowenną z rozważaniami na godz. 18:00.
  7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół Rodzinom: Misiura i Byczik z ul. Strażackiej. Za kwiaty dziękujemy Nowożeńcom. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 7 lipca na godz. 8:00 Cupryn, Perchuć i Ładziak z ul. Strażackiej 24, 22 i 16.
  8. Informujemy naszych Parafian i Gości, że nasze sanktuarium jest otwarte codziennie w dni powszednie od 6:30 do 19:00. Obraz Matki Bożej jest odsłaniany na Mszy Świętej o godz. 7:00, a zasłaniany po Mszy o 18:00. Zapraszamy do kościoła na modlitwę, adorację przed oblcze naszej Matki, a także na wieżę widokową, która jest otwierana codziennie. Wszystkim życzymy dobrego i owocnego tygodnia.