1. W środę w liturgii Kościoła obchodzimy święto św. Benedykta, patrona Europy. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18:00.
  2. We wtorek, tj. 10 lipca 2018 r., o godz. 11.30, na parkingu przy kościele parafialnym, będzie miała miejsce zbiórka sprzętu RTV i AGD. Szczegóły na plakacie w gablocie przy wejściu do kościoła.
  3. W sobotę zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Pocieszenia na nowennę przed odpustem Matki Bożej. O godz. 17:30 nabożeństwo, o 18:00 Msza święta.
  4. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będziemy gościć naszą parafiankę, siostrę Barbarę Kratiuk, misjonarkę z Czadu, która podzieli się swoim świadectwem pracy misyjnej na czarnym lądzie. Po Mszy świętej będzie można złożyć ofiarę do puszki na cele misyjne.
  5. Diecezjalne Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach informuje o możliwości podjęcia nauki w tymże Studium. Szczegółowe informacje w gablocie przy wejściu do kościoła.
  6. Zarząd spółki dla zagospodarowania wspólnoty gruntowej wsi Orchówek zaprasza na zebranie udziałowców wspólnoty, które odbędzie się 12.07.2018 r., o godz. 19.00 w świetlicy OSP w Orchówku.
  7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół rodzinom: Cupryn i Perchuć z ul. Strażackiej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 14 lipca na godz. 8:00 rodziny: Chomiuk, Suwalskich i Gotowiec z ul. Strażackiej.
  8.  Trwają wakacje, witamy w naszej parafii wszystkich gości. Tym, którzy rozpoczynają czas urlopu życzymy dobrego wypoczynku. Równocześnie zapraszamy do naszego sanktuarium na modlitwę przed oblicze naszej Matki oraz na wieżę widokową. Podczas wakacji kościół i wieża otwarte są codziennie, od godz. 6.30 do 19.00.
  9. Bóg zapłać za ofiary, które składacie na tacę i do skarbonek na potrzeby naszego kościoła i klasztoru, a także za wszelkie dobro na rzecz naszej zakonnej wspólnoty. Wyrażamy naszą wdzięczność pamiętając o Was w naszej codziennej modlitwie. Wszystkim pragniemy życzyć obfitości łask Bożych oraz dobrego i owocnego tygodnia.