1. W sobotę w liturgii Kościoła obchodzimy święto św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła. Zapraszamy w ten dzień na Mszę świętą.
  2. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Pocieszenia na nowennę przed odpustem Matki Bożej Pocieszenia w każdą sobotę. O godz. 17:30 nabożeństwo, o 18:00 Msza święta.
  3. Dzisiaj nasza parafianka i misjonarka s. Barbara Kratiuk, która aktualnie przebywa na urlopie, będzie dzielić się z nami świadectwem swojej pracy na misjach w Afryce. Po Mszy świętej będzie można złożyć ofiarę na potrzeby misji w Czadzie, gdzie posługują Siostry z Polski.
  4. W przyszłą niedzielę, z racji na bliski dzień wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy Świętej będziemy święcić pojazdy. Ofiary zbierane przy tej okazji, będą przeznaczone na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy w ramach ogólnopolskiej akcji MIVA POLSKA.
  5. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół rodzinom: Chomiuk, Suwalskich i Gotowiec z ul. Strażackiej. Za kwiaty dziękujemy nowożeńcom. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 21-go lipca na godz. 8:00 następujące rodziny: Bereściuk, Pastuszuk i Chorszczaruk z ul. Strażackiej.
  6. Wszystkich, którzy wypoczywają w cieniu Matki Bożej Pocieszenia zapraszamy do naszego sanktuarium na modlitwę oraz na wieżę widokową, które otwarte są codziennie, od godz. 6.30 do 19.00.
  7. Dziękujemy Czcicielom Matki Bożej Pocieszenia, a więc Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom i Parafianom, za ofiary na potrzeby naszego kościoła i klasztoru, oraz ze wszelkie gesty wsparcia i życzliwości. Wyrażamy naszą wdzięczność za okazane dobro w naszej zakonnej modlitwie. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia, owocnej pracy i miłego wypoczynku.