1. Dzisiaj gościmy alumna Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach. Dziękujemy za ofiarę na tacę, przeznaczoną na utrzymanie Seminarium.
  2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dzisiaj po Mszy Św. o 11.30 w sali pod klasztorem. Proszę pamiętać o indeksach.
  3. Zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie w poniedziałek 10 września o godz. 18.00.
  4. Chłopców po I Komunii Św. zapraszamy do grona kandydatów na ministrantów. Zbiórki w soboty o godz. 10.00 w sali pod klasztorem.
  5. Wycinka drzew na cmentarzu parafialnym opóźnia się z powodu awarii sprzętu. Wykonawca jest zależny od firmy będącej właścicielem tego sprzętu.
  6. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinie Dujniczuk. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 15 września o godz. 8:00 rodziny: Masiukiewicz, Kudytyn i Staśkiewicz z ul. Nowej  16, 26 i 30.
  7. W piątek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego i odpust w parafii Dołhobrody. W sobotę 15 września wspomnienie Matki Bożej Bolesnej i odpust w parafii Lack.
  8. Wraz z o. Wojciechem Gwiazdą zapraszamy na pielgrzymkę do Izraela i Jordanii w dniach 8-17 maja  2019 r. Cena bardzo korzystna. Chętnych do odwiedzenia Ziemi Świętej prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub furty klasztornej i zapisywanie na listę. Informacje również na naszej stronie internetowej.

  Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Pocieszenia oraz dobrego tygodnia i pięknej pogody.