1. Rodziców i chrzestnych bardzo serdecznie zapraszamy na katechezy chrzcielne. Spotkanie dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 w sali pod klasztorem.
  2. W liturgii Kościoła jutro 17 września, święto Stygmatów św. Franciszka. We wtorek 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży.
  3. Kandydatów do bierzmowania bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie, w niedzielę 23 września, po Mszy św. o godz. 11.30 w sali pod klasztorem.
  4. Wycinka drzew na cmentarzu parafialnym nadal opóźnia się. Wykonawca bardzo cierpliwie czeka na naprawę sprzętu firmy zewnętrznej.
  5. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Masiukiewicz i Staśkiewicz z ul. Nowej. Na kolejne sprzątanie zapraszamy w sobotę 22 września o godz. 8:00 rodziny: Puchacz i Wołczuk z ul. Nowej, 32 i 65, Horszczaruk z ul. Szkolnej 1.
  6. Wraz z o. Wojciechem Gwiazdą zapraszamy na pielgrzymkę do Izraela i Jordanii w dniach 8-17 maja  2019 r. Kwota wyjazdu 5360 zł. Dla stałych pielgrzymów są przewidywane zniżki. Liczba miejsc wynosi 40. Szczegóły wyjazdu zostały podane na naszej stronie internetowej w zakładce pielgrzymki. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Pocieszenia oraz dobrego tygodnia i pięknej pogody.