1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych, który jak zawsze rozpocznie się o 10:30 w sali pod klasztorem. O 10:00 różaniec, o 11:00 medytacja fatimska. Taca z dzisiejszej niedzieli, to nasz dar serca na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.

2. Jutro 8 października, drugi poniedziałek miesiąca. O godz. 18:00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

3. W piątek 13 października będziemy przeżywać wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana z Zakonu Kapucynów, patrona kaplicy w Sobiborze Wsi. Uroczysta Msza Święta odpustowa w kaplicy w Sobiborze o godz. 16:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W następną niedzielę tj. 14 października będziemy przeżywali Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Przy tej okazji po każdej Mszy Świętej będziemy zbierać ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

5. Przypominamy, że trwa miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do naszego sanktuarium na wspólną modlitwę codziennie na godz. 17:30. Szczególnie liczymy na obecność dzieci, młodzieży i ministrantów.

6. W kolejną niedzielę, 14 października, po Mszy świętej o godz. 11.30, odbędzie się spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

7. Zachęcamy do nabywania kalendarzy dla rolników, które są wyłożone na stolikach z prasą.  Koszt kalendarza: duży 25 zł, mały 5 zł.

8. Zbliża się powoli miesiąc listopad, który w Kościele jest poświęcony modlitwie za zmarłych. Z tej też racji, na ławkach zostały wyłożone kartki wypominkowe, które po czytelnym wypełnieniu składamy w kopercie na tacę lub w zakrystii. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych w naszym sanktuarium. O 17:30 różaniec i wyczytywanie imion zmarłych, a o 18:00 Msza Święta w ich intencji.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół Rodzinom: Sidoruk, Dejniczuk, Zarczuk. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Oleś i Gryciak z ul. Szkolnej.

10. Składamy wyrazy wdzięczności za wasze ofiary na rzecz naszego kościoła, klasztoru i wspólnoty. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki MBP oraz dobrego tygodnia.