1. We wtorek kończy się miesiąc październik, poświęcony modlitwie różańcowej. Dziękujemy tym, którzy aktywnie włączali się w tę modlitwę, szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Dzieci i Młodzieży, dziękujemy także wszystkim naszym parafianom. 

2. W dzisiejszą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9:00 w sali pod klasztorem odbędzie się spotkanie oazy tj. Ruchu Światło – Życie. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

3. Dzisiejszej niedzieli odbywa się zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie. Składane ofiary są przeznaczone dla wiernych z Pakistanu, za które już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. W czwartek 1-go listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w kościele parafialnym o godz. 9:00 i 18:00, zaś na cmentarzu o godz. 11:30. Po Mszy procesja żałobna, modlitwa za zmarłych i poświęcenie nagrobków. 1-go i 2-go listopada nie będzie Mszy Świętych w kaplicach. Pamiętajmy też o tym, aby zadbać o porządek na naszym cmentarzu i na grobach naszych bliskich oraz segregacji śmieci, które wrzucamy do poszczególnych boksów.

5. Również od czwartku w naszym kościele sanktuaryjnym rozpoczynamy wypominkową modlitwę za zmarłych. Zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 17:30 i odczytywanie imion zmarłych, a o 18:00 na Msza Święta w ich intencji. Na ławkach są jeszcze kartki, które czytelnie wypełnione można złożyć w zakrystii lub na tace.

6. W piątek 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Przypominamy, że w dniach od 1 do 8 listopada, za nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny. Warunkiem jest: modlitwa za zmarłych, stan łaski uświęcającej, przyjęta Komunia święta, modlitwa według intencji Ojca Świętego, wyznanie wiary i wykluczenia wszelkiego przywiązania do grzechu nawet powszedniego.

7. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Zapraszamy w te dni na Mszę Świętą o godz. 18:00. W piątek odwiedzimy chorych z Komunią Świętą. W Sobiborze Wsi, Mszy Świętej o godz. 16.00 nie będzie. W I sobotę kolejna Msza Święta w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie formacyjne kół Żywego Różańca.

8. W następną niedzielę, po Mszy świętej o godz. 11.30, w dolnej salce klasztornej będzie miało miejsce spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy B. Obecność obowiązkowa.

9. Przyszła niedziela to Niedziela Adoracyjna. Jak zawsze o 10:30 konferencja dla narzeczonych w ramach DNIA SKUPIENIA. Po między pierwszą a drugą Mszą Świętą tradycyjnie adoracja eucharystyczna. Taca z tej niedzieli zasili FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.

10. Dziękujemy za posprzątanie świątyni i ofiary na kościół Rodzinom: Fik, Kowalewskich i Drzewiczuk z ul. Szkolnej. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny:  Bisko i Matuszewskich z ul. Szkolnej.

11. Dziękujemy bardzo serdecznie za pomoc przy wycince i wożeniu drzewa do klasztoru naszym parafianom panu Waldemarowi Torbiczowi i panu Andrzejowi Kornelukowi.

12. We wsi Sobibór planowana jest budowa ferm drobiu. Mieszkańcy tejże wsi nie są przychylni tej inwestycji. Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć do komitetu protestacyjnego, można to uczynić, dając swój głos poparcia poprzez wpis na listę.

13. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, pamiętamy o Was w naszych zakonnych modlitwach. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej Pocieszenia oraz dobrego przeżycia nadchodzącego tygodnia.