1.   Dziś pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 10:30 konferencja dla narzeczonych w ramach dnia skupienia. Dziękujemy za Wasze ofiary na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU, oraz za wszystkie ofiary na potrzeby naszej parafii i wspólnoty. Składamy serdeczne Bóg zapłać tym, którzy włączyli się w uporządkowanie naszego cmentarza.

2. Przypominamy wszystkim parafianom, że trwa nasza modlitwa za zmarłych. Codziennie w kościele parafialnym o 17:30 różaniec i wyczytywanie imion zmarłych, a o 18:00 Msza Święta. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe, które czytelnie wypełnione można jeszcze złożyć w zakrystii lub na tace.

3. W dzisiejszą niedzielę tj. 4 listopada w kościele Serca Jezusowego we Włodawie, na Mszy Świętej o godz. 18:00 będziemy modlić się za zmarłych Kapłanów z naszego dekanatu. Zachęcamy do wzięcia udziału w modlitwie za naszych Pasterzy.4. W tym tygodniu, począwszy od 7 litopada wznawiamy prace wycinkowe drzewostanu na cmentarzu parafialnym. W celu usprawnienia prac, w dniu 8 listopada prosimy o przybycie do pomocy na godz. 8.00 naszych parafian. Jeśli ktoś ma ciągnik i przyczepę, a może w tym dniu pomóc, to bardzo prosimy. Potrzebne są dłonie do pracy w celu uporządkowania miejsca spoczynku naszych bliskich zmarłych.

5. W niedzielę 11 listopada – Święto Niepodległości. W tym roku przypada 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Jest to szczególny dzień pamięci i modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Pamiętajmy również, aby w tym dniu wywiesić flagę narodową. Z tej też racji w naszym kościele parafialnym, po Mszy Świętej o godz. 9.00, odbędzie się uroczysta akademia w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku poświęcona tematyce patriotycznej.

6. W następną niedzielę 11 listopada, po Mszy Świętej o godz. 9:00 i akademii, odbędzie się w sali pod klasztorem spotkanie wspólnoty oazowej. Wszystkich chętnych pragnących należeć do Ruchu Światło-Życie serdecznie zapraszamy.

7. W następną niedzielę, po Mszy świętej o godz. 11.30, w kościele parafialnym będzie miało miejsce spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy A. Obecność obowiązkowa.

8. Informujemy, że od następnej niedzieli będzie nowa księga intencji mszalnych na 2019 rok. Zapraszamy do zapisywania intencji i rezerwacji Mszy Świętych w przyszłym tygodniu.

 9. Dziękujemy za posprzątanie naszego sanktuarium i ofiary na kościół Rodzinom: Bisko, Matuszewskich i Okońskich. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 8:00 rodziny: Lejnert, Czoboda  i Czoboda z ul. Szkolnej.

10. Czcicielom Matki Bożej Pocieszenia, a więc Parafianom i Gościom dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła i klasztoru. Wszystkim życzymy Bożej łaski i obfitości Darów Ducha Świętego.