1. Dzisiejsza Niedziela to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego, Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie będzie miało miejsce (miało miejsce) wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i odczytanie aktu poświęcenia. Każdy, kto dziś odmówi publicznie Akt Poświęcenia Sercu Pana Jezusa może uzyskać odpust zupełny.

2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. O godz. 17.30 nabożeństwo eucharystyczne, o godz. 18.00 Msza Święta, podczas której będziemy modlić się przez wstawiennictwo MBP w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.

3. Przyszła niedziela, to niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Zapraszamy na adorację po Mszy Świętej o godz. 9:00, która będzie trwała do 11:30. Po Mszy Świętej o 9:00 odmówimy wspólnie różaniec. O 10:30 w sali pod klasztorem konferencja dla narzeczonych. Taca z tej niedzieli, to tradycyjnie nasz dar serca na FUNDUSZ REMONTOWY KLASZTORU I KOŚCIOŁA.

4. Od wczoraj trwa roznoszenie opłatków i kalendarzy po domach naszych parafian. W związku z powyższym harmonogram jest umieszczony na naszej stronie internetowej, a także na tablicy ogłoszeń. Przypominamy, że w dni powszednie chodzimy od godz. 15:00, a w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o pozamykanie psów i oczekiwanie na Braci. Mieszkańców Dubnika, Garbarni i Glinek prosimy o osobiste nabycie opłatków i kalendarzy w zakrystii lub w kancelarii. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary złożone przy tej okazji na potrzeby kościoła i klasztoru.

5. Za tydzień w pierwszą niedzielę adwentu rozpoczynamy Nowy Rok liturgiczny. Przypominamy, że rozpoczynamy przygotowanie do misji ewangelizacyjnych w naszej parafii. Informujemy już teraz, że rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w II Niedzielę Adwentu, a więc 9 grudnia. Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Witerski, proboszcz z Łysowa.

6. Wzorem lat ubiegłych włączamy się w inicjatywę Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Z tej też racji, jak co roku, od I Niedzieli Adwentu będą rozprowadzane świece na stół wigilijny. Cena w zależności od wielkości: 5, 10, 15 i 20 zł za sztukę. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

7. Informujemy, że od następnej niedzieli tj. 2 grudnia, zapisujemy dzieci i młodzież na ferie zimowe w Chochołowie koło Zakopanego, które będą miały miejsce w dniach 11-16 lutego 2018 r. Szczegóły dotyczące wyjazdu, terminu, kosztów, będą podane na naszej stronie internetowej. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę 100 PLN, podać imię i nazwisko oraz telefon do Rodziców, a także zgodę na przetwarzanie danych.

8. Podajemy do wiadomości naszym Parafianom, że przygotowaliśmy projekt wraz z kosztorysami na malowanie wnętrza kościoła i remont drugiej wieży kościoła, w który zostało zaangażowanych wiele wyspecjalizowanych osób. Przygotowujemy się również do złożenia wniosku na renowację ołtarzy w naszym sanktuarium. Prosimy wszystkich o modlitwę w celu pomyślności podjętych działań.

 9. Z uwagi na problem posiadania dzieci, jak i kryzysów małżeńskich od stycznia 2019 r., zostaną wprowadzone w naszym sanktuarium, comiesięczne Msze Święte w intencji małżeństw. W II sobotę miesiąca Msza Św. z nabożeństwem o dar potomstwa, a w IV sobotę miesiąca Msza Św. o pogłębienie więzi małżeńskiej. Szczegóły na naszej stronie inetrnetowej. Prosimy wszystkich o modlitwę w celu pomyślności podjętych inicjatyw duszpasterskich.

10. W dzisiejszą niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 11.30 w salce pod klasztorem odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. W kolejną niedzielę tj. 2 grudnia, po Mszy Świętej o godz. 11.30 się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. Obecność dla obydwu grup obowiązkowa.

11. Dziś łączymy się w modlitwie z Kościołem prześladowanym. Po Mszy Świętej można złożyć ofiarę do puszek na pomoc dla chrześcijan prześladowanych za swoją wiarę.

12. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Szewc i  Dujniczuk i Borodijuk. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 1 grudnia rodziny: Cenkała, Kazimiruk i Wołczuk.

13. Składamy serdeczne Bóg zapłać Wszystkim, którzy okazują nam swoje wsparcie duchowe i materialne. Życzymy Wam wielu łask Bożych i dobrej niedzieli. Niech Bóg Wam wszystkim obficie błogosławi.