1. Dziś przeżywamy już III Niedzielę Adwentu nazywaną GAUDETE. Do świąt pozostało już tylko 9 dni. Zapraszamy, szczególnie tych, którzy jeszcze nie byli na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, na godz. 6:35 i na Mszę Świętą Roratnią o godz. 7:00. Dziś rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus, którą będziemy modlić się podczas porannej i wieczornej Mszy Świętej.

          2. W naszym kościele można jeszcze nabyć świece CARITAS na stół wigilijny w ramach dorocznej akcji WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM. Pozostały jeszcze świece po 5, 10 i 15 złotych.

          3. W ostatnim tygodniu przeżywaliśmy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Dziękujemy tym którzy brali w nich udział i skorzystali ze spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich, aby pojednać się z Bogiem przed Świętami. Spowiadamy każdego dnia, podczas Mszy Świętej o 7.00 i 18.00. 

          4. Jeśli w parafii, w waszych domach są chorzy, do których nie przychodzimy, co miesiąc z Komunią Świętą, a chcą przed Świętami przyjąć Sakramenty Święte, to prosimy o zgłoszenie do zakrystii adresu i telefonu. Tych chorych odwiedzimy w piątek 21 grudnia w godz. od 8:00 do 12:00.

          5. Zapraszamy wszystkich chętnych do przystrojenia choinek w kościele, a szczególnie naszą młodzież oazową i ministrantów, które rozpocznie się w sobotę po południu, o godz. 14.00.

            7. W dzisiejszą niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 11.30 w salce pod klasztorem odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. W kolejną niedzielę tj. 23 grudnia, po Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. Obecność obowiązkowa.

          8. Informujemy, że w następną niedzielę 23 grudnia po Koronce do Miłosierdzia Bożego, w salce pod klasztorem odbędzie się spotkanie opłatkowe członków Żywego Różańca. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

          9. Informujemy, że jest możliwość zapisywania się na ferie zimowe, które będą w lutym 2019 r. Szczegóły dotyczące wyjazdu, są podane na naszej stronie internetowej. Zapraszamy chętnych do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

          10. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Koszeluk i Baran. Na kolejne sprzątanie świątyni zapraszamy w sobotę 22 grudnia rodziny: Kołomańskich, Mackiewicz i Brzezińskich z ul. Leśnej.

          11. Wszystkim, Parafianom i Gościom dziękujemy za życzliwość, modlitwę i dary materialne. Życzymy naszym Parafianom i Gościom opieki MBP oraz dobrego i owocnego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.