1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z Tradycją w Kościele polskim przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, do tego też czasu możemy pozostawić nasze świąteczne dekoracje.

2. Dziś w kościele na Poczekajce w Lublinie, o godz. 13.00, trzech naszych Braci, którzy odprawiali w naszym klasztorze swoje rekolekcje złoży profesję wieczystą. Polecajmy ich w naszych modlitwach, by wytrwali w tym, co będą ślubować (ślubowali) Bogu.

3. Wczoraj zakończyliśmy kolędę, dziękujemy za wszystkie owocne spotkania, życzliwe przyjęcie nas w waszych domach, dobre słowa i ofiary. Gdyby ktoś jeszcze chciał przyjąć kapłana z kolędą, to prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty. Podsumowania kolędy o. Proboszcz dokona w następną niedzielę tj. 20 stycznia.

4. Jutro drugi poniedziałek miesiąca, zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18:00. Po Mszy nabożeństwo i adoracja Eucharystyczna.

5. Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. W następną niedzielę, 20 stycznia, po Mszy Świętej o godz. 11.30 w salce pod klasztorem odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. Obecność obowiązkowa.

6. W związku z przybyciem do naszej wspólnoty klasztornej jeszcze jednego Brata, o. Piotra Anusiewicza – kapłana, jest możliwość zamawiania intencji mszalnych, także Mszy Świętej gregoriańskiej. Zapraszamy do rezerwowania Mszy Świętych.

7. Informujemy, że jest możliwość zapisywania się na ferie zimowe, do 20 stycznia włącznie, które będą w lutym br. Zapraszamy chętnych do zapisywania się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom:  Zacharskich i Czoboda. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 19 stycznia, na godz. 8:00 Rodziny: Mazuryk, Bytof i Mróz.

9. Dziękujemy wszystkim Czcicielom M. B. Pocieszenia, Parafianom, Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom za wasze ofiary na potrzeby naszego kościoła sanktuaryjnego i klasztoru.

10. W tym tygodniu zmarli nasi Parafianie Jadwiga Cichowska i Krzysztof Woźniak. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu i wołajmy: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…