1. W Kościele trwa TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN, włączmy tą intencję Kościoła w nasze codzienne modlitwy.

2. Informujemy Parafian, Gości, Sympatyków naszego sanktuarium, że powstała na facebook strona naszego Sanktuarium M.B.P. zawierająca ogłoszenia duszpasterskie, wydarzenia oraz aktualności związane z funkcjonowaniem naszej parafii. Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu.

3. Przypominamy, że w najbliższą sobotę tj. 26 stycznia o godz. 18.00 będzie miała miejsce Msza Św. o pogłębienie więzi małżeńskiej, za małżeństwa będące w kryzysie połączona z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Po Mszy Świętej, koncert zespołu „Jedno Ciało”, adoracja i modlitwa w intencji małżeństw. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w modlitwie i koncercie.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać nasz doroczny odpust ku czci patrona parafii św. Jana Jałmużnika. Kazania odpustowe będzie głosił ks. Mateusz Batóg student KUL. Zapraszamy do wspólnego świętowania.

5. We środę 23 stycznia w liturgii wspominamy patronów naszej diecezji bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, a w piątek 25 stycznia święto nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zapraszamy w te dni na Mszę Świętą.

6. Informujemy, że dziś jest już ostatni dzień zapisania się na „Zimowisko w Chochołowie”. Zapraszamy chętnych do zapisywania się w zakrystii lub telefonicznie.

7. W niedzielę 27.01.2019 r., rozpoczną się w parafii św. Ludwika we Włodawie Katechezy dla dorosłych i młodzieży. Pierwsza katecheza 27 stycznia, zaś następne w kolejne wtorki i czwartki w Sali klasztornej o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom:  Mazuryk, Bytof i Mróz. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 26 stycznia, na godz. 8:00 rodziny: Oleś, Dąbrowskich i Grytczuk.

9. Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. W następną niedzielę, 27 stycznia, po Mszy Świętej o godz. 11.30 w salce pod klasztorem odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. Obecność obowiązkowa.

10. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom, czcicielom M. B. P. dziękujemy za ofiary, życzliwość i wsparcie. Niech Pan Wam hojnie błogosławi, a Maryja ma w swojej opiece.