1. Dziś w naszej parafii przeżywamy doroczny odpust ku czci św. Jana Jałmużnika, który jak co roku przenosimy na najbliższą niedzielę, czyli dzisiaj. Witamy w naszej parafii kaznodzieję odpustowego ks. Mateusza Batóg i bardzo dziękujemy za podjęty trud przybycia do naszej parafii i wygłoszenia Słowa Bożego.

2. W sobotę 2 lutego obchodzimy w Kościele Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte w kościele o godz. 9:00 i 18:00, a w kaplicach o godz. 16:00.  Poświęcenie gromnic na każdej Mszy Świętej. Taca z tego dnia, jak co roku będzie przeznaczona jako nasze wsparcie sióstr z zakonów klauzurowych.

3. Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. W następną niedzielę, 3 lutego, po Mszy Świętej o godz. 11.30 w salce pod klasztorem odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. Obecność obowiązkowa.

4. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej. Pierwszy piątek i sobotę miesiąca. W I piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. W sobotę o 17:30 nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia, a o 18.00 Msza Święta w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy Parafian, Gości, Młodzież, Ministrantów, Żywy Różaniec i Wszystkich, którym zależy na losach naszej Ojczyzny.

5. Za tydzień I niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych. Po Mszy Świętej o 9:00 adoracja eucharystyczna i różaniec. Narzeczonych zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Zaś po Mszy Św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Kolekta z tej niedzieli to nasz dar serca na Fundusz Remontowy klasztoru i kościoła. Za te ofiary i za wszelkie dobro na rzecz naszego kościoła, klasztoru i wspólnoty już teraz bardzo dziękujemy.

6. W następną niedzielę 3-go lutego 2019 r. na godz. 19.00 zapraszamy członków Rady Parafialnej na spotkanie poświęcone tematyce misji ewangelizacyjnych w naszej parafii.

7. Dziś po Mszy Świętej o godz. 18.00, w ramach przygotowania do sakramentu chrztu, w salce pod klasztorem konferencja przed chrzcielna. Następna seria 4 konferencji, będzie w miesiącu marcu.

8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Izraela i Jordanii w dniach 8-17 maja  br. Zostało jeszcze tylko trzy wolne miejsca. Chętnych do odwiedzenia Ziemi Świętej prosimy o zgłaszanie się do zakrystii, furty klasztornej lub mailowo. Szczegółowe informacje podane są na naszej stronie internetowej.

9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Oleś, Dąbrowskich i Grytczuk. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w piątek 1-go lutego na godz. 19:00 rodziny: Rejch, Garach i Głogowskich ul. O. Tomasza.

10. Dziękujemy Wszystkim Parafianom, Gościom, Sympatykom, Dobrodziejom za wszelkie ofiary, dary materialne, życzliwość i modlitwę. Życzymy Wam Bożego błogosławieństwa i dobrej niedzieli.