1. Dziś I niedziela miesiąca i Dzień Skupienia dla narzeczonych,  których zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Dziękujemy za ofiary, które jak co miesiąc przeznaczamy na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU.

2. W naszym klasztorze w Orchówku, od piątku do dziś trwają (trwały) rekolekcje powołaniowe, na które zgłosiło się 7 chłopców. Prowadzi (ł) je duszpasterz powołań o. Adam Zwierz z Warszawy, za co dziękujemy. Prośmy, aby przyniosły one obfite owoce w postaci nowych powołań do naszego Zakonu.

3. Dzisiejszej niedzieli tj. 3 lutego o godz. 19.00, odbędzie się spotkanie członków Rady Parafialnej poświęcone tematyce misji ewangelizacyjnych w naszej parafii.

4. Przypominamy, że 9 lutego 2019 r., tj. w II sobotę miesiąca, odbędzie się Msza Św. z nabożeństwem o dar potomstwa, jak również w intencji matek w stanie błogosławionym oraz mężów przygotowujących się do roli ojca. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

5. We wtorek 5 lutego w liturgii wspominamy św. Agatę. Zapraszamy na Mszę Świętą podczas której będziemy święcić sól i chleb, które będą nas chronić od pożarów i innych nieszczęść.

6. Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. Zaś po feriach tj. 24 lutego 2019 r., odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. Obecność obowiązkowa.

7. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo o 17.30 i Mszę Świętą o godz. 18.00 podczas których będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne.

8. Za tydzień w niedzielę o godz. 14.00 z parkingu przy kościele dzieci i młodzież wraz z o. Piotrem Woźniackim i opiekunami – razem 26 osób – wyjadą na ferie zimowe do Chochołowa k/Zakopanego.

9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Rejch, Garach i Głogowskich. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 9-go lutego na godz. 8:00 rodziny:Łopąg, Kot i Sztroman.

10. Dziękujemy Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom za wszelkie ofiary, dary materialne, życzliwość i modlitwę. Opiece Matki Bożej Pocieszenia polecamy Was wszystkich i życzymy wielu Bożych łask oraz błogosławionej niedzieli.