1. Dziś w Kościele w Polsce rozpoczyna się tydzień modlitw o trzeźwość. Pamiętajmy w naszych modlitwach o osobach mających problem alkoholowy i o rodzinach dźwigających krzyż alkoholizmu. Jest to czas przebłagania za grzechy pijaństwa oraz modlitwy o nawrócenie i trzeźwość.       

                                                                             
2. W poniedziałek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie chorych na Msze Świętą o godz. 18.00, podczas której będziemy udzielać sakramentu Namaszczenia Chorych.

3. Z racji na drugi poniedziałek miesiąca bezpośrednio po Mszy Świętej, będzie miało miejsce nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie połączone z adoracją eucharystyczną. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

4. Dzisiejszego popołudnia  tj. o godz. 14.00 wyruszy (wyruszyła) z parkingu przy kościele dzieci i młodzież wraz z o. Piotrem Woźniackim i opiekunami – razem 26 osób – wyjadą na ferie zimowe do Chochołowa k/Zakopanego. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i owocnego wypoczynku.

5. Caritas Diecezji Siedleckiej, zaprasza naszą parafię do włączenia się w nową inicjatywę „Dach nad głową” w celu wsparcia chrześcijan z Libanu mieszkających w obozach dla uchodźców. Z tej też racji, następną niedzielę 17-go br. lutego zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na powyższy cel. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej inicjatywie.

6. Informujemy, że na naszym cmentarzu została rozpoczęta wycinka pięciu drzew zagrażających bezpieczeństwu nagrobków. Kolejne prace zostaną przeprowadzone pod koniec lutego. Wyrażam wdzięczność tym parafianom, którzy pomagali przy usuwaniu drzew.

7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Łopąg, Kot i Sztroman. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 16-go lutego na godz. 8:00 rodziny:Wójtowicz, Pręciuk i Szałaj, ul. o. Tomasza.

8. Dziękujemy Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom za ofiary, duchowe i materialne, za życzliwość i dobroć. Opiece Matki Bożej Pocieszenia polecamy Was wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież odpoczywające w czasie ferii. Życzymy wielu Bożych łask i dobrego odpoczynku oraz pięknego Dnia Pańskiego.

9. W tym tygodniu zmarli nasi Parafianie śp. Teresa Dorosz i Zbigniew Celej. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu i wołajmy: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…