1. Dzisiejszej niedzieli zbiórka ofiar do puszek dla chrześcijan z Libanu mieszkających w obozach dla uchodźców. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej na rzecz potrzebujących.
  2. Wczoraj w godzinach popołudniowych powróciła z ferii zimowych młodzież i dzieci wraz z o. Piotrem Woźniackim i opiekunami, które miały miejsce w Chochołowie k/Zakopanego. Cieszymy się z ich szczęśliwego powrotu i dziękujemy Opiekunom za podjęty trud i troskę oraz okazaną życzliwość.
  3. W ostatnim tygodniu zostały zamontowane nowa brama i furtka oraz łańcuchy do grobowca kapłańskiego na naszym cmentarzu parafialnym. Wyrażamy wdzięczność naszemu Dobrodziejowi Panu Krzysztofowi za wykonanie i montaż. Niech Pan wynagrodzi Mu swoim błogosławieństwem za okazane dobro.
  4. W piątek 22 lutego w liturgii Kościoła będziemy przeżywać święto Katedry św. Piotra Apostoła. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą o godz. 18.00, aby modlić się w intencjach Ojca Świętego Franciszka.
  5. W następną niedzielę 24-go lutego br., po Mszy Świętej o godz. 9.00, zapraszamy na spotkanie do salki pod klasztorem rodziców i ich dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Obecność jest obowiązkowa.
  6. W następną niedzielę tj. 24 lutego 2019 r. po Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. Obecność obowiązkowa.
  7. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Pręciuk i Szałaj. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 23-go lutego na godz. 8:00 rodziny:Jurek, Hryniewskich i Pruszkowskich z ul. o. Tomasza.
  8. Dziękujemy Parafianom, Gościom i Dobrodziejom naszego sanktuarium za modlitwę, ofiary materialne oraz wszelką dobroć. Dzieciom i młodzieży przeżywającym czas ferii życzymy miłego i owocnego wypoczynku. Niech Pan Wam wszystkim błogosławi, a Maryja ochrania płaszczem swojej opieki.
  9. W ostatnim tygodniu zmarła nasza Parafianka śp. Bronisława Rusińska. Polecajmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu i wołajmy: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…