1. Dzisiejszej niedzieli po Mszy Świętej o godz. 9.00, zapraszamy na spotkanie do salki pod klasztorem rodziców i ich dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. W następną niedzielę 3-go marca po Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. Obecność obowiązkowa.
  3. W ostatnim tygodniu zostały zakupione kielich i patena do Mszy Świętej oraz inne paramenty liturgiczne w ramach troski o piękno liturgii podczas sprawowania Eucharystii i innych Sakramentów świętych.
  4. ZARZĄD SPÓŁKI dla ZAGOSPODAROWANIA WSPÓLNOTY GRUNTOWEJ WSI ORCHÓWEK zaprasza na zebranie udziałowców, które odbędzie się 28 lutego 2019 r. (czwartek) o godz. 17.00 w świetlicy OSP Orchówek. Tematem spotkania będzie zagospodarowanie działki nr 891.
  5. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej I-szy piątek i sobota.  W piątek rano odwiedzimy chorych z Komunią świętą, a wieczorem o godz. 18.00 Msza Święta przebłagalna za grzechy nasze i całego świata. Msza w Sobiborze Wsi o godz. 16:00.
  6. W sobotę 2 marca o 17:30 nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia, a po nim o godz. 18.00 kolejna Msza Święta za Ojczyznę i Radio Maryja. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich Parafian i Gości.
  7. Od przyszłej niedzieli w naszej parafii rozpoczynamy cykl czterech katechez przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych, które odbędą się w cztery kolejne niedziele marca. Zapraszamy wszystkich, którzy już są lub będą rodzicami i chrzestnymi. Początek spotkania po Mszy Świętej o godz. 18.00 w sali pod klasztorem.
  8. Za tydzień I niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Zapraszamy na konferencję o godz. 10:30 do sali pod klasztorem, potem na adorację i Mszę Świętą. Po Mszy o godz. 9:00 różaniec, a o 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia. Kolekta z tej niedzieli to nasze wsparcie Funduszu Remontowego kościoła i klasztoru.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Jurek, Hryniewskich i Pruszkowskich. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 2-go marca na godz. 8:00 rodziny: Soroka, Głogowskich i Grabowicz; ul. Nadbużańskiej.
  10. Dziękujemy Parafianom, Gościom i Dobrodziejom za modlitwę, ofiary materialne i życzliwość. Za wszelkie dobro, niech Pan wejrzy na Was łaskawie i obdarzy swoim hojnym błogosławieństwem. 
  11. W minionym tygodniu zmarła nasza Parafianka śp. Zofia Wilkowska. Polecajmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu wołając: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie..