1. Dziś I niedziela miesiąca – adoracyjna i Dzień Skupienia dla narzeczonych,  których zapraszamy na 10:30 do sali pod klasztorem. Zapraszamy również na godz. 15.00 do naszego sanktuarium na koronkę do Bożego Miłosierdzia. 
 2. Dzisiejszej niedzieli po Mszy Świętej o godz. 18.00 w salce pod klasztorem odbędzie się pierwsza katecheza przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych. Za tydzień o tej samej porze będzie miała miejsce kolejna. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w przygotowaniu do sakramentu chrztu.
 3. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. W następną niedzielę 10-go marca po Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. Obecność obowiązkowa.
 4. W poniedziałek tj. 4-go marca obchodzi swoje imieniny bp Kazimierz Gurda – Ordynariusz Diecezji Siedleckiej, pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu i o wszystkich, którzy mają za patrona św. Kazimierza – królewicza.
 5. W środę 6 marca – Popielec, rozpoczynamy Wielki Post, Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 18.00, a w kaplicach o godz. 16.00. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość – nie spożywamy pokarmów mięsnych, dotyczy to wszystkich wiernych powyżej 14 roku życia i post ścisły – tylko jeden posiłek do syta i dwa mniejsze, dotyczy osób w wieku od 18 do 60 roku życia. 
 6. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele odprawiane będą według następującego porządku: „Droga Krzyżowa” w piątki o godz. 17:15 i 19:00 dla młodzieży, kandydaci do bierzmowania obowiązkowo uczestniczą w tej wieczornej Drodze Krzyżowej. „Godzinki o Męce Pańskiej” w niedziele o godz. 8:30, „Gorzkie Żale” w niedziele o godz. 17:30. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach, oraz do podjęcia osobistych wyrzeczeń i aktów pokuty, które pomogą nam owocnie przeżyć ten szczególny czas jakim jest Wielki Post.
 7. W tym tygodniu będziemy przeżywać I-szy czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo o 17.30 i Mszę Świętą o godz. 18.00 podczas których będziemy modlić się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne.
 8. Przypominamy, że 9 marca 2019 r., tj. w II sobotę miesiąca, o godz. 18.00 odbędzie się Msza Św. z nabożeństwem o dar potomstwa, jak również w intencji matek w stanie błogosławionym oraz mężów przygotowujących się do roli ojca. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej modlitwie.Informujemy, że na naszym cmentarzu została wykonana kolejna część prac związana z wycinką drzew zagrażających bezpieczeństwu nagrobków. Zostały wycięte dwa dęby. Kolejne prace zostaną przeprowadzone w drugim tygodniu marca. Pragnę wyrazić swoją wdzięczność tym parafianom, którzy poświęcili swój czas i pomogli przy usuwaniu drzew.
 9. Od następnej niedzieli będzie można nabywać BARANKI PASCHALNE na stół wielkanocny, które rozprowadza CARITAS. Cena jednego baranka 5 PLN.
 10. Pragniemy poinformować Parafian i Sympatyków naszego sanktuarium, że 1-go marca br. nastąpiły zmiany personalne w naszej wspólnocie. Opuścił nasz klasztor o. Piotr Anusiewicz udając się do pustelni. Dziękujemy za posługę duszpasterską o. Piotrowi i życzymy Mu wszelkich potrzebnych łask na nowej placówce.
 11. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Soroka i Grabowicz. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 9-go marca na godz. 8:00 rodziny: Łączka, Sobstyl, Dobosz zul. Nadbużańskiej.
 12. Wielkie Bóg zapłać mówimy Parafianom i Gościom za dzisiejsze ofiary na FUNDUSZ REMONTOWY KOŚCIOŁA I KLASZTORU oraz za wszystkie oznaki życzliwości i dary na rzecz naszego kościoła i klasztoru. Życzymy wielu Bożych łask, opieki MBP oraz dobrego Dnia Pańskiego.
 13. W minionym tygodniu zmarła nasza Parafianka śp. Grażyna Wrześniewska i Aleksander Ziętko. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu wołając: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…