1. Od środy trwa Wielki Post. Czas pokuty i nawrócenia. Przypominamy, że nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele odprawiane są według następującego porządku: „Droga Krzyżowa” w piątki o godz. 17:15 i 19:00 dla młodzieży, kandydaci do bierzmowania obowiązkowo uczestniczą w tej wieczornej Drodze Krzyżowej. „Godzinki o Męce Pańskiej” w niedziele o godz. 8:30, „Gorzkie Żale” w niedziele o godz. 17:30. Zachęcamy serdecznie wszystkich parafian do udziału w tych nabożeństwach. O. Proboszcz ponawia zaproszenie dla Kandydatów do bierzmowania, do udziału w Drodze Krzyżowej o godz. 19:00.
  2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A. W następną niedzielę 17-go marca po Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. Obecność obowiązkowa.
  3. Od dzisiejszej niedzieli można nabywać BARANKI PASCHALNE na stół wielkanocny, które są wystawione na ołtarzu św. Antoniego. Cena jednego baranka 5 PLN.
  4. Dzisiejszej niedzieli po Mszy Świętej o godz. 18.00 w salce pod klasztorem odbędzie się druga katecheza przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w przygotowaniu do sakramentu chrztu.
  5. Przyszła niedziela, jest niedzielą pomocy Kościołowi w świecie AD GENTES, jak również dniem solidarności z misjonarzami. Po Mszy Świętej będziemy zbierać ofiary do puszek na powyższy cel.
  6. Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 15:00 gromadzimy się w naszym kościele na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich parafian.
  7. Informujemy, że Koło Żywego Różańca, zaprasza członków swojej wspólnoty do wzięcia udziału w Diecezjalnym Kongresie Żywego Różańca, który odbędzie się            16.03.2019 r. (sobota) w Radzyniu Podlaskim. Zgłoszenia przyjmuje o. Marek Długołęcki w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  8. Pragniemy poinformować naszych parafian, że od poniedziałku tj. 11 marca będą trwały prace związane z wycinką drzew na cmentarzu. W tym tygodniu chcemy zakończyć to dzieło.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Łączka, Sobstyl i Dobosz. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 16-go marca na godz. 8:00 rodziny: Zabłockich, Kratiuk i Kossyk zul. Nadbużańskiej.
  10. Wszystkim Parafianom, Gościom, Sympatykom i Dobrodziejom, składamy serdeczne Bóg zapłać za modlitwę i ofiary na rzecz naszego sanktuarium i klasztoru. Życzymy Bożego błogosławieństwa i owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.
  11. Matce Bożej Pocieszenia polecajmy wszystkie dzieła misyjne Kościoła, zbliżające się rekolekcje w naszej parafii oraz misje ewangelizacyjne, naszą cała parafię, naszych bliskich i nas samych, wołając: Pod Twoją obronę….