1. Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Początek skupienia o 10:30 w sali pod klasztorem. O 11:00 medytacja fatimska. Taca z tej niedzieli jest przeznaczona na Fundusz Remontowy kościoła i klasztoru. Bóg zapłać naszym Parafianom i Gościom za złożone ofiary na w/w cel.
  2. W minionym tygodniu przeżywaliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Dziękujemy tym, którzy brali w nich udział, skorzystali  ze spowiedzi świętej, wspierali swoją modlitwą, cierpieniem i różnymi darami na nasz rekolekcyjny stół.
  3.  W następną niedzielę 14-go marca po Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. Obecność obowiązkowa.
  4. Z racji na drugi poniedziałek miesiąca bezpośrednio po Mszy Świętej o godz.18.00, będzie miało miejsce nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie połączone z adoracją eucharystyczną. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  5. Przypominamy, że 13-go kwietnia 2019 r., tj. w II sobotę miesiąca, o godz. 18.00 odbędzie się Msza Św. z nabożeństwem o dar potomstwa, jak również w intencji matek w stanie błogosławionym oraz mężów przygotowujących się do roli ojca. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej modlitwie.
  6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, które pomagają nam owocnie przeżywać ten szczególny czas jakim jest Wielki Post. To zaproszenie kierujemy szczególnie do tych, którzy jeszcze nie byli na Gorzkich Żalach czy Drodze Krzyżowej.
  7. W następny wtorek – 16 kwietnia rozpoczynamy Wielką Nowennę do św. Antoniego z Padwy. Zapraszamy przez dziewięć kolejnych wtorków na nabożeństwo o 17:30 i Mszę Święta o  18:00. Intencje do św. Antoniego można składać na ołtarzu św. Patrona przed nabożeństwem.
  8. Dziękujemy już dziś wszystkim za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Jeśli ktoś pragnie złożyć ofiarę to zapraszamy naszych Parafian do zakrystii lub można wrzucać do skarbonek pod chórem organowym.
  9. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Męki Pańskiej, czyli Niedzielę Palmową, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej.
  10. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom: Korneluk, Szolle i Kosidło. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 13-go kwietnia na godz. 8:00 rodziny: Łubkowskich, Kapluk i Korneluk z ul. Nadbużańskiej.
  11. Dziękujemy naszym Parafianom i Gościom, którzy wspierają nas swoimi ofiarami materialnymi, dobrym słowem i życzliwością. Niech Pan wynagrodzi Wam za wszelkie dobro swoim hojnym błogosławieństwem.