1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżywanie liturgii podczas Triduum Paschalnego. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, życzenia wielkanocne i dary na nasz wspólnotowy stół.
 2. Jutro drugi dzień Świąt – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. Msze Święte według porządku niedzielnego. Ofiary zebrane na tacę, będą przeznaczone na KUL oraz wyższe uczelnie i szkoły katolickie w Diecezji Siedleckiej.
 3. We wtorek – 23 kwietnia, kolejny raz będziemy przeżywać w naszym sanktuarium Wielką Nowennę do św. Antoniego z Padwy. Zapraszamy naszych Parafian i Gości na nabożeństwo o 17:30 i Mszę Świętą o 18:00. Intencje do św. Antoniego można składać na ołtarzu św. Patrona przed nabożeństwem.
 4. W czwartek tj. 25 kwietnia przypada Święto św. Marka Ewangelisty. Swoje imieniny obchodzi nasz współbrat, o. Marek Długołęcki. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji Solenizanta.
 5. Z racji na oktawę Wielkiej Nocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. W przyszłą niedzielę tj. 28 kwietnia będziemy przeżywać Święto Bożego Miłosierdzia. Kolekta z tej niedzieli będzie przekazana na potrzeby CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ.
 7. Przypominamy, że trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy codziennie na godz. 15:00 do naszej świątyni na wspólną modlitwę. W Święto Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 będzie miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu, połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Wszystkich serdecznie zapraszamy, by uczcić ten wielki przymiot Boga.
 8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A odbędzie się w niedzielę 28-go marca po Mszy Świętej o godz. 11.30. Obecność obowiązkowa.
 9. Informujemy wszystkich Parafian i Sympatyków naszego sanktuarium, że od 4 maja, rozpoczynamy cykl pięciu pierwszych sobót miesiąca związanych z objawieniami MB w Fatimie. Będą miały następujący przebieg: medytacja maryjna, Msza Św., różaniec, procesja maryjna wokół kościoła z lampionami. Zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi do wspólnej modlitwy.
 10. Abp Stanisław Gądecki, przewodniczący KEP apeluje do wszystkich Polaków o pomoc materialną w odbudowie katedry Notre-Dame w Paryżu. Zachęca do przekazania pewnej kwoty  pieniężnej za pośrednictwem akcji sms-owej oraz przez dobrowolne wpłaty na konto Caritas Polska. Zachęcamy do wzięcia udziału w pomocy na rzecz odbudowy katedry.
 11. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na sanktuarium rodzinom Paciuk. Na kolejne sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 27-go kwietnia na godz. 8.00 następujące rodziny: Kapluk i dwie rodziny Korneluk z ul. Nadbużańskiej.
 12. Dziękujemy naszym Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego sanktuarium za wsparcie duchowe i finansowe kościoła i klasztoru. Życzymy wszystkim wielu łask Bożych płynących od Zmartwychwstałego Pana oraz pięknego i owocnego przeżycia czasu Wielkanocy.