1. Dziś w Kościele przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. Dziękujemy za wasze ofiary, które są wsparciem dzieł prowadzonych przez CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ.
 2. Dziś na godz. 15.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia połączoną z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, i rozważaniem o tym wielkim przymiocie Boga.
 3. Dziś po Mszy Św. o godz. 11.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy A.  W następną niedzielę 5-go maja spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. Obecność obowiązkowa.
 4. Trwa Wielka Nowenna do św. Antoniego. W najbliższy wtorek 30-go kwietnia kolejne spotkanie: o godz. 17:30 nabożeństwo i wyczytywanie intencji, o godz. 18:00 Msza Święta. Intencje do św. Antoniego można składać na ołtarzu św. Patrona przed nabożeństwem lub w zakrystii. Zapraszamy Parafian i Gości do wspólnej modlitwy.
 5. W środę rozpoczynamy miesiąc maj – miesiąc maryjny. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe na godz. 17:30, aby śpiewać litanie do Matki Bożej w naszym sanktuarium. To zaproszenie kierujemy do Wszystkich, także do młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zachęcamy też, aby po majówce pozostać na Mszy Świętej, która jest dopełnieniem modlitwy do Matki Bożej.
 6. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej: pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości przez te 3 dni do wspólnej modlitwy. W pierwszy piątek odwiedziny chorych z Komunią Świętą od godz. 14.00.
 7. W piątek 3-go maja będziemy przeżywać uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte w kościele i kaplicach tak jak w każdą niedzielę. Pamiętajmy, aby tego dnia wywiesić przed domem flagi narodowe. Tego dnia podczas Mszy Św. o godz. 9:00 odbędzie się poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej. Zapraszamy Dzieci i Rodziców. Po Mszy Św. spotkanie w salce klasztornej.
 8. W sobotę 4 maja wspomnienie św. Floriana – męczennika i patrona strażaków. Swój jubileusz będzie przeżywać OSP w Sobiborze Wsi. Msza św. o godz. 14.00. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim Strażakom, Ochotnikom i Zawodowym za stałą życzliwość i pomoc, której wszyscy i zawsze doświadczamy.
 9. W I sobotę miesiąca 4 maja Msza Św. za Ojczyznę i Radio Maryja. Zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi do wspólnej modlitwy. W naszym sanktuarium rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie, które będą miały następujący przebieg: o 17.30 medytacja maryjna, o 18.00 Msza Św., potem różaniec, procesja maryjna wokół kościoła z lampionami. Prosimy przynieść świece. Nie będzie nabożeństwa majowego, a litania do MB, zostanie odśpiewana po Mszy Św.
 10. Za tydzień I niedziela miesiąca maja, niedziela adoracyjna i dzień skupienia dla narzeczonych. Początek skupienia o 10:30 w sali pod klasztorem. O 11:00 podczas adoracji w kościele medytacja fatimska. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tej niedzieli to wsparcie Funduszu Remontowego kościoła i klasztoru.
 11. Na sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę 4-go maja na godz. 8.00 następujące rodziny: Straczuk, Wojtaluk i Makarewicz z ul. Nadbużańskiej.
 12. Zarząd Spółki dla Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej Wsi Orchówek zaprasza wszystkich udziałowców na zebranie sprawozdawcze z działalności za rok 2018 r., które odbędzie się 12 maja 2019 r. o godz. 15.00 w świetlicy OSP.
 13. Dziękujemy naszym Parafianom i Gościom naszego sanktuarium za wsparcie duchowe i finansowe kościoła i klasztoru. Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki MBP oraz pięknej i dobrej niedzieli.