1. W naszym sanktuarium trwa Wielka Nowenna do św. Antoniego. W najbliższy wtorek kolejne spotkanie: o godz. 17:30 nabożeństwo i wyczytywanie intencji, a o 18:00 Msza Święta. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do wspólnej modlitwy.
 2. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 11.30, spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy B. W sobotę 25-go maja o godz. 10.00 w salce klasztornej, egzamin dla kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 3. Zapraszam członków Rady Parafialnej na spotkanie, które odbędzie się we wtorek tj. 21-go maja po Mszy Św. wieczornej w salce klasztornej. Temat spotkania będą misje ewangelizacyjne i cmentarz.
 4. W sobotę tj. 25-go maja o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. o pogłębienie więzi małżeńskiej. Zapraszamy wszystkie małżeństwa pragnące zawierzyć swoje życie Matce Bożej.
 5. Od następnej niedzieli tj. 26-go maja program misji ewangelizacyjnych, będzie dostępny na naszej stronie internetowej, na naszym profilu facebookowym oraz na plakatach przed kościołem.
 6. W dniach 2–9 czerwca odbędą się w naszym sanktuarium MISJE EWANGELIZACYJNE. Msze Św. w kościele parafialnym będą o godz. 9.00 i 18.00. 2 czerwca Msza Św. w kaplicy Sobiborze Wsi o godz. 14.20, a w Sobiborze Stacji o godz. 15.30. Zaś w sobotę 8 czerwca o godz. 12.00 procesyjne wprowadzenie znaków i Msza św. z ks. Bp Kazimierzem Gurdą; zaś o godz. 18.00 Msza Św. z O. bp Antonim Pacyfikiem Dydyczem. Proszę o zarezerwowanie sobie czasu na przeżywanie misji ewangelizacyjnych.
 7. Przypominamy, że trwa miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Zachęcamy wszystkich, Parafian i Gości do naszego sanktuarium na nabożeństwa majowe, które odbywają się codziennie o godz. 17:30.
 8. Zapraszamy chętnych na katechezy dla rodziców i chrzestnych przygotowujące do sakramentu chrztu. Odbywają się one w niedziele po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00 w sali pod klasztorem.
 9. Wczoraj w naszym Zakonie, przeżywaliśmy święto św. Feliksa z Cantalice, który w sposób szczególny modlił się i wspierał dzieci. Z tej okazji, Pani Marszałek Beata Mazurek będąca Dobrodziejką i Sympatyczką naszego sanktuarium i klasztoru, ufundowała dzieciom cukierki, które będą rozdawane po Mszy Św. przed kościołem.
 10. Ks. Bp Kazimierz Gurda zaprasza wszystkie panie na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina. Odbędzie się ona w niedzielę, 26 maja br., pod hasłem: „Kobieta urzekająca”, zaś tematyka jej dotyczyć będzie miejsca kobiety-katoliczki we współczesnym świecie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkie Panie z naszej parafii.
 11. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kościół rodzinom Kamińskich, Jurczuk, Skulskich. Na kolejne sprzątanie zapraszamy w sobotę 25-go maja rodziny: Szewczuk, Sobieckich i Woźnica z ul. Nadbużańskiej.
 12. Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby sanktuarium i klasztoru. Wszystkim, którzy wspierają nas darem serca, składamy serdeczne Bóg zapłać i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia na czas przygotowania do misji ewangelizacyjnych.